Kariéra

Destinační společnost Zlínsko a Luhačovicko rozšiřuje svůj tým

Pozice: Produktový a marketingový specialita pro destinační společnost Zlínsko a Luhačovicko

Máš vztah ke Zlínu, Luhačovicím nebo třeba Vizovicím a chceš se podílet na projektech, které přispívají k rozvoji cestovního ruchu? Máš zkušenosti s marketingem a hledáš smysluplnou práci, kde budeš mít prostor pro rozvoj svých dovedností a realizaci klíčových projektů destinace? Lákalo by tě spolupracovat se zajímavými institucemi a lidmi, kteří tvoří cestovní ruch ve Zlínském kraji?

Máš možnost stát se součástí týmu destinační společnosti Zlínsko a Luhačovicko, která od roku 2017 realizuje destinační management pro jednu ze čtyř turistických oblastí Zlínského kraje. Úkolem společnosti je vytvářet platformu pro vzájemnou komunikaci, koordinaci a kooperaci mezi aktéry z veřejného, soukromého i neziskového sektoru za účelem efektivnějšího řízení cestovního ruchu. V roce 2021 vznikla Strategie rozvoje turistické oblasti Zlínsko a Luhačovicko 2021-2025, a my do týmu hledáme nadšeného parťáka, který nám strategii pomůže realizovat v praxi. Co když hledáme právě tebe? Koukni na detaily níže a přihlas se do výběrového řízení!

Na jakých aktivitách a projektech se jako produktový a marketingový specialista budeš podíleT:

Co je pro práci produktového a marketingového specialisty důležité:

Co nabízíme?

Pozice je vhodná pro všechny, kdo se nebojí intenzivní práce, rádi komunikují, nebojí se proaktivně přicházet s nápady a mají vztah k místům v destinaci Zlínsko a Luhačovicko. Zkušenosti s marketingem, řízením projektů, práci s médii nebo kulturním managementem výhodou.

Nástup možný k 1. 10. 2022, nebo dohodou.

Pokud tě nabídka zaujala, zašli svůj strukturovaný životopis, motivační dopis ne delší než 1 A4 a případně přehled tvých realizovaných projektů do 31. 8. 2022 na adresu: pastyrikova@zlinsko-luhacovicko.cz.

Pokud nás osloví tvoje zkušenost, tak tě pozveme k osobnímu pohovoru v termínu od 5. až 9. 9. 2022.