Zážitkové menu v prvorepublikovém stylu

Kde jinde prožít unikátní genius loci luhačovské Bílé čtvrti než v Boutique hotel RADUN****? Tato stylová památkově chráněná funkcionalistická vila z 20. let minulého století v sobě skrývá hned několik pokladů – krásný interiér, perfektní gastronomiI hotelové restaurace REPUBLIKA, dokonalý servis. To vše uprostřed nejkrásnějších moravských lázní. Inspirujte se a dopřejte si zážitek v prostředi Boutique hotel RADUN****.

Zážitkové menu v prvorepublikovém stylu 

Koncept Restaurantu REPUBLIKA je založen na prvorepublikové tradici domu RADUN. Nabízíme svým hostům zážitkovou individuální gastronomii se snoubenými víny, kvalitní kávové menu, paletu prémiových rumů a další gurmánské zážitky. Dodavatelé surovin a nápojů jsou z velké části regionální producenti. Zelené bylinky vyrostly přímo na zahrádce, která je součástí naší terasy.

 

Náš tip:  Darujte svým blízkým poukaz s FINANČNÍ HODNOTOU na veškeré služby Boutique Hotelu RADUN****. Poraďte se přímo s ochotným personálem hotelu Radun, který Vám pomůže připravit jedinečný dárkový poukaz na míru Vašim představám.

 

TIPY NA DALŠÍ VÁNOČNÍ DÁRKY Z Boutique hotelU RADUN****

  1. Dárkový poukaz na pobytový balíček GENIUS LOCI
  2. Hodnotový poukaz na masáže, terapie a relaxaci v privátním wellness

Seznamte se více s atmosférou a nabídkou Boutique hotel RADUN**** v našem blogovém článku Boutique hotel Radun**** : Tichý, milý, úslužný a radostný nebo přímo na oficiálních stránkách Boutique Hotelu Radun**** .

NAPLÁNUJTE SI PROGRAM SVÉ DOVOLENÉ PŘEDEM

Máme pro vás několik tipů na aktivity v Luhačovicích i okolí. Inspirujte se v našem článku Luhačovice: nejkrásnější tipy na výlety a aktivity v lázních i v okolí. Další tipy na výlety pro vás pravidelně publikujeme v sekci Výlety. Co byste rozhodně při své návštěvě v Luhačovicích neměli vynechat je procházka podle Zvukové mapy Luhačovic. O tomto unikátním audio průvodci jsem napsali na našem blogu Zvuková mapa Luhačovic: Poslechněte si jedinečné lázně

  • Zážitkové menu v prvorepublikovém stylu

V okolí také najdete