Zažijte genius loci prvorepublikového Radunu

Kde jinde prožít unikátní genius loci luhačovické Bílé čtvrti než v Boutique hotelu RADUN****? Tato stylová památkově chráněná funkcionalistická vila z 20.let minulého století v sobě skrývá hned několik pokladů – krásný interiér, perfektní gastronomii, výjimečné wellness a dokonalý prvorepublikový servis. To vše uprostřed přírody u pramene Aloiska v nejkrásnějších moravských lázních. Nechte se inspirovat a dopřejte si jedinečný zážitek v prostředí Boutique hotelu RADUN****.

POBYT? GURMÁNSKÝ ZÁŽITEK? MASÁŽ? POUKAZ NA FINANČNÍ HODNOTU?

Čím potěšíme své blízké rozmilé? Doba, kdy hmotné věci příliš zaplňují náš život, volá po dárcích neuchopitelných, po dárcích zasahujících city a radost žití. Boutique hotel RADUN**** vám a vašim blízkým přinese radosti, prožitky, klid, komfort i přírodu. Přinese vám kousek moravských lázní do vašich domovů, přinese kousek hřejivého RADUNU. Poraďte se přímo s ochotným personálem hotelu RADUN, který vám pomůže připravit jedinečný dárkový poukaz na míru vašim představám.

 

Náš tip: Darujte sobě nebo svým blízkým hodnotový poukaz na služby Boutique hotelu RADUN, který může být využit například na zážitkové menu v Restaurantu REPUBLIKA

TIPY NA DALŠÍ VÁNOČNÍ DÁRKY Z HOTELU RADUN

  1. Dárkový poukaz na pobytový balíček GENIUS LOCI
  2. Hodnotový poukaz na masáže, terapie a relaxaci v privátním wellness

Seznamte se více s atmosférou a nabídkou Hotelu Radun v našem blogovém článku Boutique hotel Radun****: Tichý, milý, úslužný a radostný nebo přímo na oficiálních stránkách Boutique hotelu Radun****.

NAPLÁNUJTE SI PROGRAM SVÉ DOVOLENÉ PŘEDEM

Máme pro vás několik tipů na aktivity v Luhačovicích i okolí. Inspirujte se v našem článku Luhačovice: nejkrásnější tipy na výlety a aktivity v lázních i v okolí. Další tipy na výlety pro vás pravidelně publikujeme v sekci Výlety. Co byste rozhodně při své návštěvě v Luhačovicích neměli vynechat je procházka podle Zvukové mapy Luhačovic. O tomto unikátním audio průvodci jsem napsali na našem blogu Zvuková mapa Luhačovic: Poslechněte si jedinečné lázně

 

  • Zažijte genius loci prvorepublikového Radunu

V okolí také najdete