Wellness Hotelu Vega pro klid těla i duše

Nad přehradou v Luhačovicích, na svazích vrcholu Komonec, kousek od nejkrásnějšího lázeňského města na Moravě stojí Hotel Vega. Místo s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou, místo na kraji lesa lákající k toulání se a k procházkám. Hotel Vega nabízí vnitřní wellness komplex, ale i venkovní bazén se zázemím a velkou frajeřinou v podobě přírodní vodní skluzavky, na které se vyřádí děti i dospělí.

DVOUHODINOVÉ LUXUSNÍ WELLNESS JEN ZA 300 KČ

Chystáte se na jednodenní výlet do lázeňského města Luhačovice, na přehradu nebo na procházky kouzelnou luhačovskou krajinou? Tak pro vás máme tip, jak zakončit celodenní výlet a zároveň rozmazlit své tělo i mysl. Zavítejte do nově zrekonstruovaného hotelového wellness Hotelu Vega, kde si můžete užívat služeb v podobě:

  • Hotelového vyhřívaného bazénu, jehož součástí je i podvodní osvětlení a vodní chrlič.
  • Whirlpool, které odstraňuje napěti a stres. Vyšší teplota vody je vhodná pro unavené svaly a klouby.
  • Saunové zóny s finskou saunou, parní saunou, infrasaunou, odpočívárnou, ochrazovacím bazénkem a zážitkovou sprchou.

Cena vstupu na dvě hodiny pro nehotelové hosty je 300 Kč pro dospělého a 160 Kč pro dítě. 

 

DALŠÍ TIPY NA DÁRKY Z HOTELU VEGA

  1. Pobytové balíčky 2023
  2. Dárkové poukazy na částku (lze uplatnit na ubytování, restaurace, wellness procedury)
  3. Dárkový poukaz na wellness proceduru

Více o atmosféře a letní nabídce Hotelu Vega se můžete dočíst také v článku na našem blogu Hotel Vega: Největší koupací frajeřina v okolí.

NAPLÁNUJTE SI PROGRAM SVÉ DOVOLENÉ PŘEDEM

Máme pro vás několik tipů na aktivity v Luhačovicích i okolí. Inspirujte se v našem článku Luhačovice: nejkrásnější tipy na výlety a aktivity v lázních i v okolí. Další tipy na výlety pro vás pravidelně publikujeme v sekci Výlety. Co byste rozhodně při své návštěvě v Luhačovicích neměli vynechat je procházka podle Zvukové mapy Luhačovic. O tomto unikátním audio průvodci jsem napsali na našem blogu Zvuková mapa Luhačovic: Poslechněte si jedinečné lázně

  • Wellness Hotelu Vega pro klid těla i duše

V okolí také najdete