Harmonie pro dva v Lázních Kostelec

Jen kousek od Zlína se nacházejí Lázně Kostelec, jejichž historie se píše od 18. století. Již v té době se zde léčily problémy pohybového ústrojí. Svého času chtěl lázně dokonce koupit Tomáš Baťa, ale hraběnka z rodu Seilern lázně prodat odmítla. Dnes tu jsou moderní lázně a hotel, kde se krásně odpočívá. Přijeďte strávit příjemný čas v hotelu, který se rozhlíží do krásné krajiny Hostýnských a Vizovických vrchů. 

POBYT HARMONIE PRO DVA

Tento ojedinělý pobyt je určen lidem, kteří spolu rádi tráví čas, užívají si vzájemnou přítomnost a kteří si chtějí dopřát relaxaci. Většinu procedur totiž absolvujete dohromady – tato jedinečná forma Vám umožní sdílet své dojmy, konverzovat a vychutnávat si společně strávený čas. V průběhu tří dní na každého z Vás čeká šest procedur – dvě koupele, dva zábaly či obklady a dvě masáže. Vybrat si můžete celkem ze tří relaxačních programů, které jsme si pro Vás připravili. Díky jejich různorodosti si vybere každý. Programy lze ve dvojici libovolně kombinovat – nemusíte mít stejné procedury, ale společný čas si užijete na maximum. Můžete si vybrat ze dvou variant:

HARMONIE PRO DVA: ONA

 

 

HARMONIE PRO DVA: ON

 

 

NAPLÁNUJTE SI SVOJI DOVOLENOU NEBO VÝLET

Lázně Kostelec nabízí úžasnou oázu klidu v blízkosti krajského města Zlín. Nasajte atmosféru tohoto místa a přečtětě si blogový článek Lázně Kostelec: jenom si na chvíli odpočinout. Velkou výhodou tohoto místa je fakt, že za výlety to máte kousek. Co takhle navštívit funkcionalistický Zlín a prozkoumat jeho historii a architekturu, zajet navštívit zámek ve Vizovicích nebo si udělat procházku lesem po Cyrilometodějské stezce? Inspirujte se našimi tipy na výlety nejen v okolí Zlína.

  • Harmonie pro dva v Lázních Kostelec

V okolí také najdete