Dárek posilující zdraví v Lázních Kostelec

Jen kousek od Zlína se nacházejí Lázně Kostelec, jejichž historie se píše od 18. století. Svého času chtěl lázně dokonce koupit Tomáš Baťa. Dnes tu jsou moderní lázně a hotel, kde se krásně odpočívá. Dopřejte sobě a svým nejbližším kouse zdraví v hotelu, který se rozhlíží do krásné krajiny Hostýnských a Vizovických vrchů. 

POUKAZY NA KOUSEK ZDRAVÍ

Nabídka služeb Lázní Kostelec je široká - můžete si vybrat z řady lázeňských pobytů, balíčků procedur, nebo také můžete věnovat peněžitý dar v podobě dárkového poukazu a volbu přenechat na obdarovaném. Dárkové poukazy se širokou možností využití lze zakoupit i z pohodlí vašeho domova na e-shopu Lázní Kostelec.

 

 

NAPLÁNUJTE SI SVOJI DOVOLENOU NEBO VÝLET

Lázně Kostelec nabízí úžasnou oázu klidu v blízkosti krajského města Zlín. Nasajte atmosféru tohoto místa a přečtětě si blogový článek Lázně Kostelec: jenom si na chvíli odpočinout. Velkou výhodou tohoto místa je fakt, že za výlety to máte kousek. Co takhle navštívit funkcionalistický Zlín a prozkoumat jeho historii a architekturu, zajet navštívit zámek ve Vizovicích nebo si udělat procházku lesem po Cyrilometodějské stezce? Inspirujte se našimi tipy na výlety nejen v okolí Zlína.

  • Dárek posilující zdraví v Lázních Kostelec

V okolí také najdete