Hotel Ambra: Poukaz na pobyt v Luhačovicích

Na samém konci Luhačovic, tam kde se říká „V Solném“ stojí wellness hotel Ambra. Hned kousek za ním se zvedají prudké kopce bělokarpatských lesů, u potoka tu ze země vyvěrá pramínek Solné s pověstí o veliké lásce. Ambra má kromě velmi příjemného wellness také jedno z největších dětských hřišť v okolí. V létě je tu provází skřítek Solníček, se kterým můžou i nakouknout do toho tajemného lesa, který ukrývá pověsti a příběhy. Darujte sobě nebo svým blížkým zážitek v podobě pobytu v hotelu Ambra za zvýhodněnou cenu!

DÁRKOVÝ POUKAZ NA POBYT NEBO HODNOTU 

Darujte svým blízkým pod stromeček poukaz, který mohou využít po celý rok! Sami si určete hodnotu dárkového poukazu, za který si obdarovaný nebo obdarovaná vyberou služby ve wellness hotelu Ambra, nebo jim věnujte přímo pobytový balíček Ambra pod stromeček.

 

 

NAPLÁNUJTE SI SVOJI DOVOLENOU NEBO VÝLET

Hotel Ambra nabízí to pravé zázemí nejen pro rodiny s dětmi a všechny milovníky lázeňských prodedúr. Seznamte se atmosférou tohoto místa prostřednictvím blogového článku Wellness hotel Ambra: Za čarovnú voděnkú nebo přímo na stránkách wellness hotelu Ambra. Hotel se nachází v nejkrásnějších moravských lázních - v Luhačovicích. Máme pro vás několik tipů na aktivity v Luhačovicích i okolí. Inspirujte se v našem článku Luhačovice: nejkrásnější tipy na výlety a aktivity v lázních i v okolí. Další tipy na výlety pro vás pravidelně publikujeme v sekci Výlety. Co byste rozhodně při své návštěvě v Luhačovicích neměli vynechat je procházka podle Zvukové mapy Luhačovic. O tomto unikátním audio průvodci jsem napsali na našem blogu Zvuková mapa Luhačovic: Poslechněte si jedinečné lázně. 

  • Hotel Ambra: Poukaz na pobyt v Luhačovicích

V okolí také najdete