Wellness zážitek na Tomášově ve Zlíně

Ve Zlíně je jen málo budov, které si s sebou nenesou zajímavý příběh. Hotel Tomášov**** jeden takový příběh má. Tato funkcionalistická budova byla postavena v roce 1938 a je dílem architekta Vladimíra Karfíka. Tomášov původně sloužil jako součást baťovského školství, kde si firma Baťa vychovávala své budoucí manažery, ředitele a další pracovníky pro ty nejvyšší posty. Dnes zde sídlí luxusní hotel s moderním wellness centrem. Co se takhle odreagovat v místě, kde se psala historie?

Wellness & Relax 

Celoročně můžete čerpat energii ve wellness centru, které je dostupné jak pro ubytované hosty, tak pro širokou veřejnost. Moderně koncipované spa zahrnuje prostorný whirlpool, finskou saunu/sanárium, kneippův chodník, sprchy s dubovým ochlazovacím vědrem, odpočinková lůžka a prostorné šatny s uzamykatelnými skříňkami. Dopřejte si relaxaci v privátním wellness. Soukromou saunu či lázeň vám personál obohatí sklenicí Bohemia sektu a ovocným talířem. Rovněž si můžete vychutnat aromaterapii, která představuje příjemný prožitek, při němž se spojuje potěšení z vůně spolu s ozdravnou silou. Spa je unikátní především vlastní čističkou, která zajišťuje nejvyšší kvalitu vody bez přímého vhazování chlórových tablet do bazénu. Proto je wellness vhodné i pro alergiky a osoby se zvýšenou citlivostí.

 

DALŠÍ TIPY NA DÁRKY A ZÁŽITKY Z HOTELU TOMÁŠOV

  1. Poukaz na masáže a procedury na Hotelu Tomášov
  2. Dárkové poukazy s možností sestavení na míru na služby Hotelu Tomášov z nabídky wellness služeb, masáží a procedur. 

NAPLÁNUJTE SI SVOJI DOVOLENOU NEBO VÝLET

Hotel Tomášov dominuje svým umístěním v klidné zlínské lokalitě uprostřed přírody, přitom je stále blízko centra krajského města, kde se psala pozoruhodná historie. Prozkoumejte historii a unikátní architekturu baťovského města prostřednictvím originálního průvodce Zlínský architektonický manuál, udělejte si výlet do Filmového uzlu a seznamte se s filmovou historií Zlínských filmových ateliérů, nebo se inspirujte v naší sekci Výlety a prozkoumejte okolí nejen Zlína. Půl hodinu autem ze Zlína na vás čeká tolik kouzelných míst, například zámek ve Vizovicích nebo lázeňské město Luhačovice.

  • Wellness zážitek na Tomášově ve Zlíně

V okolí také najdete