Masáž na Tomášově

Oáza klidu u lesa, kterou najdete jen pár minut od centra Zlína – to je Hotel Tomášov****, bývalá elitní škola pro manažery, ve které si společnost Baťa vychovávala své budoucí ředitele tuzemských a zahraničních poboček. Dnes v budově sídlí luxusní hotelový komplex s moderním spa centrem. Odpočiňte si od každodenních starostí na místě, kde se psala historie.

NECHTE SE HÝČKAT

Od věků jsou masáže skvělým prostředkem, jak zmírnit stres, ulevit unavenému tělu, a předcházet bolestem. Pro uvolnění těla i mysli nabízí hotel široké spektrum masáží. Samozřejmostí je možnost kombinace masáží s časem stráveným ve wellness centru, kde si užijete privátní vířivku a finskou saunu. Dopřejte si například:

  • Relaxační masáž, která je určena k hlubokému odpočinku a rychlému nabrání nových sil
  • Uvolňující masáž hlavy a dekoltu, která přispívá k redukci vrásek a pleť je po ní současně krásně vypnutá a rozzářená
  • Sportovní masáž, která je založena na pevných a silných masážních tazích

 

DALŠÍ TIP NA DÁREK

  1. Dárkový poukaz s možností sestavení na míru
  2. Dárkový poukaz na wellness pobyt v Hotelu Tomášov****

NAPLÁNUJTE SI SVOJI DOVOLENOU NEBO VÝLET

Hotel Tomášov**** dominuje svým umístěním v klidné zlínské lokalitě uprostřed přírody, přitom je stále blízko centra krajského města, kde se psala pozoruhodná historie. Prozkoumejte historii a unikátní architekturu baťovského města prostřednictvím originálního průvodce Zlínský architektonický manuál, udělejte si výlet do Filmového uzlu a seznamte se s filmovou historií Zlínských filmových ateliérů, nebo se inspirujte v naší sekci Výlety a prozkoumejte okolí nejen Zlína. Půl hodinu autem ze Zlína na vás čeká tolik kouzelných míst, například zámek ve Vizovicích nebo lázeňské město Luhačovice.

  • Masáž na Tomášově

V okolí také najdete