Pivní lázně jako jedinečný zážitek

Prosklená kavárna s luxusním výhledem do zámeckého parku, pivní lázně schované v prastarém sklepení a hotelové pokoje jako z pohádky. To a mnohem víc nabízí nově zrekonstruovaný Zámek Wichterle, který se na sklonku roku 2019 proměnil ve skutečnou perlu a cíl mnohých návštěvníků města Slavičín. Prozkoumali jsme důkladně zámeckou nabídku a některé z lákadel jsme pro vás vytipovali.

PIVNÍ LÁZNĚ ve sklepeních zámku wichterle

Při pivní koupeli dochází vlivem vhodné kombinace přírodních látek k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla a k uvolnění tělesného i duševního napětí. Silice chmele spolu s vitamínem B a aktivními enzymy obsaženými v pivovarských kvasnicích pomáhají uvolňovat kožní póry, regenerovat a celkově revitalizovat pokožku. Kromě omlazení pokožky má pivní koupel tyto ozdravné účinky: uvolňuje svalové napětí, snižuje stres, zlepšuje krevní oběh, podporuje látkovou výměnu, odplavuje škodlivé látky z těla, pomáhá při léčbě lupénky, akné a celulitidy, může sloužit jako podpůrná léčba bolesti kloubů a zad, má zklidňující a regenerační účinky na vlasy.

Dopřejte sobě nebo svým blízkým jedinečný zážitek v podobě pivní koupele. 

 

NAPLÁNUJTE SI SVOJI DOVOLENOU NEBO VÝLET

Byli jsme tam! Podívtejte se, jak se nám líbilo na Zámku Wichterle v našem blogovém článku Zámek Wichterle Slavičín: pohádkové překvapení nebo přímo na oficiálních stránkách Zámku Wichterle

  • Pivní lázně jako jedinečný zážitek

V okolí také najdete