Pohodový pobytový balíček v Luhačovicích

V klidné části Luhačovic, nedaleko známé a oblíbené Luhačovické přehrady a letního aquaparku Duha, se nachází Wellness Hotel Pohoda****. Hotel je vybaven wellness centrem, saunovým světem a relaxačním centrem, kde naleznete klid a harmonii. Dopřejte si víkend nebo celou dovolenou v tomto unikátním prostředí. Vyberte si některý s pobytových balíčkům, které hotel nabízí.

POBYTOVÉ BALÍČKY PRO KAŽDÉHO

Nabídka pobytů je tady skutečně široká a vy si můžete vybrat z pobytů last minute, wellness nebo týdenních. Jeden z nejoblíbenějších hitů je třídenní pobyt Pohoda na zkoušku, kdy i během krátké doby můžete dobít životní energii. Rodiny s dětmi určitě ocení, že součástí hotelového komplexu je i Dětský ráj, který byl vybudovám v podobě jednotlivých teras, na kterých děti (i dospělí) najdou prostor pro relax, odpočinek nebo pořádné řádění. 

 

 

NAPLÁNUJTE SI PROGRAM SVÉ DOVOLENÉ PŘEDEM

Máme pro vás několik tipů na aktivity v Luhačovicích i okolí. Inspirujte se v našem článku Luhačovice: nejkrásnější tipy na výlety a aktivity v lázních i v okolí. Další tipy na výlety pro vás pravidelně publikujeme v sekci Výlety. Co byste rozhodně při své návštěvě v Luhačovicích neměli vynechat je procházka podle Zvukové mapy Luhačovic. O tomto unikátním audio průvodci jsem napsali na našem blogu Zvuková mapa Luhačovic: Poslechněte si jedinečné lázně

  • Pohodový pobytový balíček v Luhačovicích

V okolí také najdete