Pobyt s výhledem na luhačovickou přehradu

Jenom si to představte. Je líný dovolenkový večer. Sedíte si na terase, pomalu se smráká a okolní příroda hraje kouzelnými podzimními barvami. Dole pod vámi se přelévají vlnky přehrady a vy si dáváte skleničku vína ke své oblíbené knížce nebo tu sedíte s přáteli a povídáte si. Až se setmí, přemístíte se do vyhřáté kavárny s praskajícím ohněm v krbu. Nebyla by to krása? Tak přesně takové to je v Penzionu U Přehrady v Luhačovicích. Inspirujte se speciální nabídkou dárkových poukazů do tohoto milého penzionu.

DÁRKOVÉ POUKAZY NA wellness pobyt

Základem wellness komplexu, který neslouží jen pro ubytované hosty, jsou finské sauny, jak vnitřní, tak venkovní. V nich se ponoříte do tradičního saunového zážitku, kde kombinace vysokých teplot a suchého vzduchu pomáhá obnovit energii a posílí imunitní systém. Pro milovníky autentičnosti mají připraveny venkovní sudové finské sauny. Můžete se těšit na panoramatický výhled s malebnou krajinou Luhačovické přehrady. Vše krásně umocní pocit tepla a vůně dřeva, která vytváří pohodovou atmosféru.

V rámci tohoto wellness komplexu nezapomněli ani na vířivku. Teplá voda a jemné masážní trysky, v kombinaci s lahví dobrého prosecca, je něco, co vás zcela ponoří do relaxačního prostředí. Ale to není vše, co toto wellness může nabídnout. Pro dokonalé uvolnění těla a mysli se můžete objednat také na profesionální masáže, které jsou individuálně přizpůsobeny potřebám hostů.

Stejně tak je důležité místo klidu a odpočinku mezi saunovými sekvencemi. Pro tyto účely skvěle poslouží vybudované tepidárium. Jedná se o teplou místnost s pohodlnými lehátky, která umožňuje návštěvníkům relaxovat a meditovat, čímž podpoří maximální uvolnění. Ve venkovní zóně na vás pak čekají lehátka a lavičky pro příjemné posezení na čerstvém. 

Darujte sobě nebo svým nejbližším dárkový poukaz na wellness pobyt se snídaní! 

 

NAPLÁNUJTE SI PROGRAM SVÉ DOVOLENÉ PŘEDEM

Máme pro vás několik tipů na aktivity v Luhačovicích i okolí. Inspirujte se v našem článku Luhačovice: nejkrásnější tipy na výlety a aktivity v lázních i v okolí. Další tipy na výlety pro vás pravidelně publikujeme v sekci Výlety. Co byste rozhodně při své návštěvě v Luhačovicích neměli vynechat je procházka podle Zvukové mapy Luhačovic. O tomto unikátním audio průvodci jsem napsali na našem blogu Zvuková mapa Luhačovic: Poslechněte si jedinečné lázně

  • Pobyt s výhledem na luhačovickou přehradu

V okolí také najdete