Wellness pobyt v centru Luhačovic

Vila Jiřinka prošla náročnou interiérovou rekonstrukcí, jejímž výsledkem je proměna do konečné podoby moderního a pohodového wellness hotýlku rodinného typu. Unikátní umístění Vily Jiřinka přímo v centru lázeňského města svou polohou ve druhé řadě domů od hlavní silnice, umožňuje svým hostům snadnou dostupnost na lázeňskou kolonádu, jakož i dostatek klidu od ruchu města pro odpočinek a relaxaci.

Návštěvníci Vily Jiřinka se mohou oddávat odpočinku v luxusně vybavených pokojích, dobít energii v moderním wellness centru, využít léčivé procedury a najít oddech v solné jeskyni. Nabídka pobytů je pestrá a svůj wellness program si v Jiřince může najít každý. Oblíbené relaxační pobyty je možné objednat i napřímo nebo jako překvapení v podobě dárkových poukazy s různou skladbou uvolňujících masáží a procedur. Vyberte si z oblíbených pobytů!

 

 

NAPLÁNUJTE SI PROGRAM SVÉ DOVOLENÉ PŘEDEM

Máme pro vás několik tipů na aktivity v Luhačovicích i okolí. Inspirujte se v našem článku Luhačovice: nejkrásnější tipy na výlety a aktivity v lázních i v okolí. Další tipy na výlety pro vás pravidelně publikujeme v sekci Výlety. Co byste rozhodně při své návštěvě v Luhačovicích neměli vynechat je procházka podle Zvukové mapy Luhačovic. O tomto unikátním audio průvodci jsem napsali na našem blogu Zvuková mapa Luhačovic: Poslechněte si jedinečné lázně

 

 

 

  • Wellness pobyt v centru Luhačovic

V okolí také najdete