Gastro zážitek v Hotelu Baltaci Atrium

V blízkosti centra města v nenápadné uličce byste asi těžko čekali, že narazíte na hotel s magickou atmosférou luxusu a elegance. Hotel Baltaci Atrium se kromě špičkového ubytování pyšní také moderní restaurací, kterou najdete v samotném srdci hotelu. Koncept restaurace nabízí pestrý á la carte jídelní lístek sezónních pokrmů s akcentem na čerstvost a kvalitu surovin. Na své si přijdou i milovníci vín. Restaurace disponuje pestrým výběrem atraktivních moravských i zahraničních vín a prosecc.

VOUCHER DO RESTAURACE nebo do světa saun

Pokud chcete potěšit své blízké, firemní spolupracovníky anebo významné obchodní partnery, pak by mohl být vhodným dárkem voucher v libovolné částce do Restaurace Baltaci ve Zlíně.

Vouchery, v libovolné částce, jsou k zakoupení na hotelové recepci. V případě zájmu o voucher na míru v kombinaci např. s ubytováním, je nutná domluva předem.

 Tipy na vouchery z hotelu Baltaci Atrium:

  • Voucher na gurmánský zážitek
  • Voucher do Světa saun
  • Voucher univerzální (na míru)

Pro více informací i pro zakoupení voucheru prosím kontaktujte hotelovou recepci telefonicky na tel.č.: +420 605 000 200 anebo na email: atrium@baltaci.cz.

NAPLÁNUJTE SI PROGRAM SVÉ DOVOLENÉ PŘEDEM

Po návštěvě hotelové restaurace určitě neuškodí malá a nebojíme se navrhnout i větší procházka. Z hotelu Baltaci Atrium můžete vyrazit na obhlídku Zlína, skvěle nápomocen by vám mohl být článek: Baťovský Zlín: Co musíte vidět. Pokud by vás zajímala historie spadající až do 14. století, tak vás pozveme na hrad Malenovice. Jestli se vydáte pěšky nebo zvolíte pohodlnější způsob přepravy, to už necháme na vás. 

 

  • Gastro zážitek v Hotelu Baltaci Atrium

V okolí také najdete