Romantika v Luhačovicích

Pokud jste gurmáni, romantici, a navíc milovníci saun a vířivek, tak víme naprosto přesně, kam vaše kroky nasměrovat. Půjdete pořád rovně, až do srdce Luhačovic. Právě tam totiž už pěkných pár desítek let, tedy od roku 1939, stojí majestátní hotel Alexandria****. A možná je zrovna ten správný čas potěšit svou drahou polovičku nebo své blízké dárkovým poukazem nebo zážitkovým balíčkem.

Dárkový poukaz do Francouzské restaurace

Pojďte s námi nakouknout pod pokličku šéfkuchaře. Francouzská restaurace hotelu Alexandria**** nabízí mnohem víc než pouhé jídlo. Každou rezervaci stolu tu promění v nezapomenutelný zážitek. Menu z čerstvých surovin připravuje se svým týmem šéfkuchař Tomáš Urban. Profesionální servis a špičková gastronomie skvěle doplní vaše výjimečné okamžiky v tomto kouzelném hotelu. Dárkové poukazy na konzumaci ve Francouzské restauraci nabízí i ve vámi zvolené hodnotě. Vaši nejbližší si tak vyberou z menu to pravé podle své chuti.

TIP šéfkuchaře: Chateaubrinad pro 2 osoby flambovaný koňakem, grilovaná sezónní zelenina, variace omáček - pepřová, houbová a Bordelaise.

 V hotelu Alexandria**** si můžete kromě gurmánského zážitku vychutnat i wellness pobyt, který ještě umocní vaše chvíle strávené v tomto nádherném prostředí.

ZÁŽITKOVÝ BALÍČEK NEJEN PRO ZAMILOVANÉ

Dopřejte svým nejbližším zážitek v úchvatném wellness centru hotelu Alexandria a odpočinek v soukromí parní lázně Rasul. Na dvou velkoryse řešených podlažích najdete bazén lemovaný antickými sloupy, whirlpool a saunový svět. Kouzelnému prostoru prvního podlaží vévodí bazén s vodním zálivem, masážními tryskami a dvěma protiproudy.

Wellness balíček pro dvě osoby

  • vstup do wellness (120 min.)
  • rasul – orientální parní lázeň s očistnou kúrou s marockým jílem (25 min.)
  • ručníkový servis (pro každou osobu zapůjčení 1 osušky a 1 prostěradla)
  • občerstvení v lobby baru v hodnotě 400 Kč
  • Cena: 2 120 Kč / 2 osoby

 Po odpočinku hurá na procházku

Pro aktivní trávení volného času vám doporučujeme využít procházku na přehradu v Pozlovicích. Můžete se jen tak kochat příjemnou procházkou nebo si tu svištět na bruslích. Poklidnou procházkou se dá dojít i do Muzea luhačovického Zálesí. Najdete tady Kabinet Dušana Jurkoviče a pokaždé skvěle připravené výstavy. 

  • Romantika v Luhačovicích

V okolí také najdete