Dárky s chutí švestek od R. Jelínka

400letá tradice, to už je pěkný kousek historie... Přehnalo se mnoho bouří, vzestupů a pádů, ale destiláty z Vizovicka tu hřejí pořád. V návštěvnickém centru společnosti R. JELÍNEK se můžete seznámit s historií i samotnou výrobou těchto voňavých destilátů. Co takhle letos darovat lokální dárky s chuťí švestek?

Nejznámější z tradičních destilátů společnosti R. JELÍNEK je samozřejmě slivovice. Tento typický regionální produkt proslavil náš kraj daleko za hranicemi země. V současné době už se nemusí jednat jen o láhev slivovice, ale můžete své přátele obdarovat stylovým balíčkem nebo dokonce dárkovou bedýnkou, ve které nechybí kromě slivovice sáček sušených švestek, švestkový čaj nebo stylové ponožky s motivem (schválně, co vás první napadne?...) švestek.

 

Další tipy na nejlepší švestkové dárky 

Svůj vizovický gastro výlet vám doporučujeme ještě protáhnout. Nachází se zde totiž vyhlášená čokoládovna Carletti . Ta vás uchvátí svou vůní a množstvím nádherně naskládaných pralinek, čokoládových lanýžů, nugátů..., no uvidíte sami. Po této ochutnávce určitě neuškodí malá procházka. Čokoládovna sídlí v budově zámku Vizovice, můžete tak zvolit prohlídku interiéru nebo se při pěkném počasí pokochat nádherným zámeckým parkem v anglickém stylu.

  • Dárky s chutí švestek od R. Jelínka

V okolí také najdete