Vícechodové degustační menu v restauraci U Solného pramene

Na samém konci Luhačovic, tam kde se říká „V Solném“, stojí wellness hotel Ambra. Hned kousek za ním se zvedají prudké kopce bělokarpatských lesů, u potoka tu ze země vyvěrá pramínek Solné s pověstí o veliké lásce. Ambra má kromě velmi příjemného wellness také jedno z největších dětských hřišť v okolí. V létě tu děti provází skřítek Solníček, se kterým můžou i nakouknout do toho tajemného lesa, který ukrývá pověsti a příběhy. Darujte sobě nebo svým blízkým zážitek v podobě vícechodového degustačního menu v restauraci U Solného pramene.

DÁRKOVÝ POUKAZ NA vícechodové degustační menu

Poukaz lze čerpat na vícechodové degustační menu. Poukaz lze objednat na částku, kterou si sami zvolíte. Minimální částka na osobu je 1 200 Kč. Při koupi degustačního menu pro pár je v ceně láhev vína.

 

 

NAPLÁNUJTE SI SVOJI DOVOLENOU NEBO VÝLET

Hotel Ambra nabízí to pravé zázemí nejen pro rodiny s dětmi a všechny milovníky lázeňských prodedúr. Seznamte se atmosférou tohoto místa prostřednictvím blogového článku Wellness hotel Ambra: Za čarovnú voděnkú nebo přímo na stránkách wellness hotelu Ambra. Hotel se nachází v nejkrásnějších moravských lázních v Luhačovicích. Máme pro vás několik tipů na aktivity v Luhačovicích i okolí. Inspirujte se v našem článku Luhačovice: nejkrásnější tipy na výlety a aktivity v lázních i v okolí. Další tipy na výlety pro vás pravidelně publikujeme v sekci Výlety. Co byste rozhodně při své návštěvě v Luhačovicích neměli vynechat je procházka podle Zvukové mapy Luhačovic. O tomto unikátním audio průvodci jsem napsali na našem blogu Zvuková mapa Luhačovic: Poslechněte si jedinečné lázně

  • Vícechodové degustační menu v restauraci U Solného pramene
    Solné 1055
    76326 Luhačovice
  • +420 577 154 216

V okolí také najdete