Wellness, koupel nebo masáž v hotelu Ambra

Na samém konci Luhačovic,  kde se říká „V Solném“, stojí wellness hotel Ambra. Hned kousek za ním se zvedají prudké kopce bělokarpatských lesů, u potoka tu ze země vyvěrá pramínek Solné s pověstí o veliké lásce. Ambra má kromě velmi příjemného wellness také jedno z největších dětských hřišť v okolí. V létě tu děti provází skřítek Solníček, se kterým mohou nakouknout do tajemného lesa, který ukrývá pověsti a příběhy. Darujte sobě nebo svým blízkým wellness zážitek v hotelu Ambra.

DÁRKOVÝ POUKAZ NA wellness zážitek, proceduru nebo masáž.

Dopřejte svému tělu péči kterou potřebuje, aby se dokonale uvolnilo a zregenerovalo. Nechejte na sobě působit pěstící a omlazující účinky bylinek, olejů, minerálů nebo kosmetiky. Nahromaděný stres a únava zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Hodnotu dárkového poukazu si můžete sami určit dle Vašeho uvážení. 

 

 

NAPLÁNUJTE SI SVOJI DOVOLENOU NEBO VÝLET

Hotel Ambra nabízí to pravé zázemí nejen pro rodiny s dětmi a všechny milovníky lázeňských procedur. Seznamte se atmosférou místa prostřednictvím blogového článku Wellness hotel Ambra: Za čarovnú voděnkú nebo přímo na stránkách wellness hotelu Ambra. Hotel se nachází v nejkrásnějších moravských lázních v Luhačovicích. Máme pro vás několik tipů na aktivity v Luhačovicích i okolí. Inspirujte se v našem článku Luhačovice: nejkrásnější tipy na výlety a aktivity v lázních i v okolí. Další tipy na výlety pro vás pravidelně publikujeme v sekci Výlety. Co byste rozhodně při své návštěvě v Luhačovicích neměli vynechat je procházka podle Zvukové mapy Luhačovic. O tomto unikátním audio průvodci jsem napsali na našem blogu Zvuková mapa Luhačovic: Poslechněte si jedinečné lázně

  • Wellness, koupel nebo masáž v hotelu Ambra

V okolí také najdete