Wellness Hotelu Pohoda Luhačovice

K hotelu Pohoda můžete dojít procházkou z centra Pozlovic nebo si sem vyšlápnout od Luhačovické přehrady. Jméno hotelu není zvolené náhodou. Snaží se tu, abyste tu byli hýčkání a opravdu si Pohodu užili. 

Do wellness světa hotelu Pohoda jsme vyrazili nejenom za saunovým světem, ale také za procedurami a relaxem. Mají tu hydromasážní vany, udělají vám zábal, masáž, bylinkovou lázeň, perličkovou koupel i suché uhličité koupele. Jsme přece v Luhačovicích. Ostatně podívejte se sami, nabídka procedur je opravdu štědrá a slibuje dokonalé uvolnění. 

 Wellness hotel Pohoda LuhačoviceFoto: Hotel Pohoda Luhačovice

Až budete mít hotovo, můžete si jít zaplavat do bazénu s protiproudem nebo se na chvíli namočit v některé vířivce. Co opravdu doporučujeme, je letní výhled do zelených korun stromů, který tu máte přímo z relaxačních lehátek rozestavěných u bazénu. 

V žádném dobrém wellness ale nesmí chybět ani saunový svět, takže je jasné, že i tady ho mají. Odvážný interiér potěší oči, ohřát se můžete v tepidáriu, bylinkové sauně, parní solné sauně nebo si dát tradiční saunu finskou. Každému, jak je libo. 

Wellness hotelu Pohoda Luhačovice

Jestli si chcete wellness na Pohodě vyzkoušet opravdu dokonale, doporučujeme využít některý z pobytových balíčků, který zahrnuje předem pečlivě promyšlené procedury i neomezený vstup do wellness světa. Ve volných chvilkách se můžete projít k přehradě, prozkoumat Luhačovice nebo se zatoulat do malebných strání za Pozlovicemi a Podhradím až k hradu Starý Světlov. Všechny starosti budou zapomenuty, to vám můžeme slíbit. 


O Wellness hotelu Pohoda Luhačovice

Na kopečku, kterému se v Pozlovicích říká Křapodola, vyrostlo v 60. letech rekreační středisko pro zaměstnance podniku Sigma Lutín. Když doba podnikových dovolených odzvonila, koupila bývalé středisko luhačovská firma Zálesí, a. s., která se pustila do generální rekonstrukce. Díky tomu teď můžete navštívit **** Wellness hotel Pohoda, kde se starají o to, abyste tu zažili opravdovou luhačovskou pohodu. 

 

  • Wellness Hotelu Pohoda Luhačovice
    Antonína Václavíka 203
    76326 Luhačovice
  • 577 100 811
  • recepce@pohoda-luhacovice.cz

V okolí také najdete