Café Supréme Malenovice: klidné místo na kafíčko

V létě pěkně rozjívená zahrádka pro děti, v zimě tiché a klidné místo na ranní kávu, na pracovní schůzku nebo na kus řeči. Objevili jsme Café Supréme v Malenovicích, je trochu zašité mezi domy, ale vřele doporučujeme se sem zastavit. 

Minule jsme se rozplývali nad dobrým obědem v Dobrém hnízdě. A taky jsme chválili, že si Malenovice už našly své místo na gastronomické mapě Zlínska a Luhačovicka. No považte - malenovický pivovar, několik dobrých restaurací a teď i dobrá kavárna s kávou v bio kvalitě, s dorty, zákusky a příjemným interiérem. Víc nepotřebujeme. 

Café Supréme najdete v novostavbě nedaleko polikliniky. V létě ho poznáte docela snadno podle velkorysé zahrádky, na které si najdou svoje místečko i děti. No a uvnitř, jak už to u novostaveb bývá - hromada slunečního světla. Zvlášť v zimě je příjemné vyhřívat se u kávy ve slunečních paprscích. Na mlýnku tady mají kávu v bio kvalitě z Brazílie a Střední Ameriky. 

Kávě tady zdatně sekundují bylinkové a ayurvédské čaje, domácí limonády nebo třeba svačinky a snídaně - minikaiserky, ovesné kaše s jablky, müsli a s nimi také dobroučké dorty. Některé z vlastní produkce, jiné od lokálních dodavatelů. Každý den tu najdete taky nějakou polévku, která zažene malý hlad. 

Café Supréme prostě příjemně překvapilo. Až se někdy budete ve Zlíně takhle v neděli dopoledne nudit, doporučujeme následující lék: pěšky přes Tlustou horu směrem do Malenovic, dát si oběd v některé restauraci a pak to završit dezertíčkem v malenovické kavárně. Všichni budou šťastní a spokojení. 

  • Café Supréme Malenovice: klidné místo na kafíčko
    Zahradní 1297 (u polikliniky)
    76302 Zlín - Malenovice
  • +420 603 532 552
  • Po - Pá: 8 - 18 So a Ne: 14 - 18

V okolí také najdete