Na špagety: bistro s donuty a pravými špagetami

Máme radost, že se ve Zlíně pěkně rozmáhá fenomén jídel do ruky. Dřív to byl jenom fast food, mekčíz a hranolky, dneska si ve Zlíně dáte saláty, slané i sladké dobroty do kornoutu a nově i perfektní špagety a k tomu donuty, když máte chuť na něco sladkého. Do nového bistra Na Špagety & Co Donut jsme se nemohli nepozvat. 

Bistro je maličké a tak to má u podobných podniků být. Svěží a rychlé menu, ve vitrínce načančané koblihy, u pultu hromada hladových zákazníků. Výdej tady jede opravdu rychle, nikdo dlouho nečeká. Ve stylových krabičkách si odtud odnáší saláty, špagety nebo donuty. A že je dneska Valentýn, přidávají děvčata za pultem do každé krabičky zamilovaný vzkaz. 

Hravý podnik rozhodně nevede pan Marek přísnou rukou. Je to tu veselé, rychlé a svěží, a jak sám říká, bez dobrého týmu by nic z toho nebylo. Původem ekonom  se teď věnuje svému novému bistro, do toho ale ještě stíhá dělat grafiku a další věci. V jídle jsou pro něj samozřejmě zásadní kvalitní suroviny a na jídelníčku je to poznat. Houstička čerstvá, sýry kvalitní a těsto na donuty domácí. 

Bistro byste mohli snadno přehlédnout, nenápadně se schovalo do nově opravené 13. budovy továrního areálu nedaleko autobusového nádraží. Zrovna tohle je čtvrť, která se gastronomicky velmi rychle rozjíždí a na své si tu přijdou ti, kdo mají kavárny 3. vlny, dobré restaurace, víno a teď i kvalitní špagety a koblihy. Ostatně schválně zkuste vejít do bistra Na špagety a nic si nedat. Vsadím se, že budete odcházet minimálně s jedním donutem v krabičce a s myšlenkou na rychlý oběd někdy v týdnu. 

Na špagety & Co Donuty držíme palce. Už pro to nadšení a poctivý přístup k celé věci. Jestli budou fast foody v budoucnosti vypadat takhle, jsme dokonale klidní. 

 

  • Na špagety: bistro s donuty a pravými špagetami
    Vavrečkova 7074
    76001 Zlín
  • + 420 775 209 660
  • http://naspagety.cz/
  • Po-Pá 7:30-18:00

V okolí také najdete