Wellness Hotelu Tomášov

Oáza harmonie a klidu, tak by se dalo nazvat místo, kam vás tentokrát zavedeme. Zůstáváme ve Zlíně, u lesa, s výhledem na město, je vidět Baťův mrakodrap i zlínský zámek. Nacházíme se v jednom z nejluxusnějších hotelů ve Zlíně, ve 4* Hotelu Tomášov. Přijměte naše pozvání, poodhalíme vám fungování spa centra, které slouží nejen hotelovým hostům, ale nabízí své služby i neubytovaným návštěvníkům.

Už když přicházíte, cítíte příjemnou vůni, která vás provází až do přízemí, kde se nachází wellness zóna. Uklidňujícím dojmem působí i tlumené osvětlení, vlastně takové přítmí, do kterého se celí zahalíte. Načerpat potřebnou energii můžete ve spa centru po celý rok. Samozřejmě lze zvolit pobytový balíček spojený s wellness, ale také si můžete vybrat jen jednotlivé procedury, které vám zaberou jen několik hodin času a vy se pak vrátíte svěží ke svým dalším aktivitám.

Designově koncipované wellness vám nabídne vířivku s přelivem, finskou saunu/sanárium, kneippův chodník, sprchy s dubovým ochlazovacím vědrem i pohodlná odpočinková lůžka v relaxační zóně.

Záruku naprostého klidu získáte, pokud zvolíte relaxaci v privátním wellness, soukromou saunu či lázeň vám tu obohatí skleničkou sektu a osvěžujícím ovocným talířem.

Prospěšnost saunování je všeobecně známa, pravidelné odvádění toxinů z těla by si měl člověk dopřávat nejen v zimním období. Díky celoročním návštěvám si nejen posílíte imunitu, ale ulevíte i napjaté mysli a tělu.

 

Kromě sauny nevynechejte ani uvolnění ve vířivce, která je určena především k regeneraci a relaxaci. Každá tryska ve vířivce má svůj daný účel a namasíruje vám různé části těla. Návštěva vířivky se hodí jak po sportu, při bolesti svalů, kloubů i zad. Anebo jen tak pro radost. Zdejší vířivka je navíc napojená na vlastní čističku se systémem nepřímého dávkování chlóru. Očekávejte tedy nejvyšší kvalitu vody, návštěvu si mohou užít jak alergici, tak i osoby se zvýšenou citlivostí.

Pro zlepšení metabolismu, imunitního systému a krevního oběhu tu slouží Kneippův chodník. Změna studené a teplé vody má blahodárný účinek i na syndrom studených nohou či bolest hlavy.

Spa centrum nabízí i několik druhů masáží. Od sportovních, relaxačních, lymfatických, těhotenských, až po masáže lávovými kameny nebo baňkování.

Ať už jste místní či přespolní, zkuste si dopřát poctivou dávku relaxace v příjemném prostředí Hotelu Tomášov **** . O unikátní historii i současnosti Tomášova se můžete dočíst v článku Hotel Tomášov Zlín.

A pokud vám zbude trocha času na malou procházku po Zlíně, tak se mrkněte, kde se zastavit na tu nejlepší kávu. Jestli si ji vezmete do kelímku, tak to střihněte přes zlínský Park Komenského, žije to tu od jara do podzimu.

  • Wellness Hotelu Tomášov
    U Lomu 638
    76001 Zlín
  • +420 577 005 915
  • hotel@tomasov.cz

V okolí také najdete