Fyzio Garden Obchodní dům Zlín

Co vše najdete pod názvem Fyzio Garden ve druhém podlaží Obchodního domu Zlín, to jsme se vydali zjistit na vlastní kůži. Asi vám hned vytanou na mysl masáže, možná exotické, možná rehabilitace, ale pojďme si ten zážitek projít pěkně od začátku.

Za velkoformátovými skleněnými okny s výhledem na pulsující Zlín, přesněji s výhledem na jeden z unikátů moderní architektury – Kongresové centrum, se nachází místo, kde se vám zastaví čas a odložíte všechny stresy.

Fyzio Garden poskytuje svým klientům především exotické masáže, a to thajské, ayurvédské a khmérské. Léčebné úkony na vysoce profesionální úrovni vám pak zajistí jejich fyzioterapie a rehabilitace.

Fit den

Pro požitkáře se přímo nabízí balíček FIT DEN, kdy si kromě exotické masáže dopřejete i zdravý oběd v Bistrotéce Valachy nebo Baru 1931. Fit menu, které je součástí balíčku zahrnuje welcome drink, polévku a výběr ze dvou hlavních jídel.  FIT DEN i všechny procedury se dají zakoupit i jako dárkový poukaz, kterým rozhodně potěšíte své blízké.

Masáže

Tak a teď pojďme na to! Vstupujeme do recepce, kde nás uvítá milá obsluha. V recepci si vybíráme z nabídky sypaných čajů, který nám po masáži přinesou do odpočinkové zóny. Kvitujeme možnost se před masáží osprchovat, v šatně máme připravený ručník i měkoučký froté župan. Nechybí zde ani takové detaily jako jsou odličovací tampony či fén.  Přichází pro nás paní masérka a uvádí nás do jedné ze tří masérských místností. Vše probíhá v jemném tichu, jež je doprovázeno relaxační hudbou. Nejradši byste usnuli, to je tu samozřejmě povoleno. 

Při masáži objevíte svaly, o kterých jste vůbec netušili, že je máte. A nebavíme se jen o svalech na zádech, péče je věnována až po konečky prstů na všech končetinách. Čas plyne a vy se na konci masáže cítíte jako znovuzrození. Nechce se vám z tak krásného místa odcházet. To také ještě není v plánu. Masérka nás odvádí do odpočinkové zóny, usazujeme se na lehátko, kde si můžeme další hodinku relaxovat. Masérka se vrací, přináší nám čajový servis, v krásné konvičce zavoní čaj. Shrnutí? Poctivá masáž s úctou ke klientovi, místo s uklidňující energii, dokonalý servis.

Happy hours

No nic, jdeme se na recepci domluvit na dalším termínu. Tentokrát využijeme nabídky Happy hours na exotické masáže. V době od 10:00 do 16:00 si dopřejeme 80 minutovou masáž za cenu 50 minutové a nebo si dopřejeme ještě víc, tedy plných 100 minut za cenu 80 minutové masáže. Blokujeme si v diáři půl den, relaxaci nechceme rozhodně vynechat a odejít bez pozdního obědu v Bistrotéce, to se nám také nějak nechce.

A až se vrátíte zpět do víru města, ať už ho znáte či ne, zkuste se při procházení ulicemi podívat „baťovským pohledem“. Jak? K tomu vám pomůže náš článek Baťovský Zlín: Co musíte vidět?

Kdybyste se toulali ulicemi Zlína příliš dlouho a nastal čas na další kávu, máme pro vás na webu spolehlivého průvodce s tipy na nejlepší kavárny ve Zlíně a okolí.

  • Fyzio Garden Obchodní dům Zlín
    Náměstí Práce 2523
    76001 Zlín
  • 577055070
  • masaze@fyziogarden.cz

V okolí také najdete