Pumptrack a skatepark Otrokovice

Pumptrackovou dráhu v Otrokovicích město začalo budovat v roce 2020. Jako první tu vyrostl skatepark s překážkami a bazénem. Díky svému velkorysému vybavení patří mezi špičky v Česku. Nedávno k němu přibyla ještě 283 metrů dlouhá pumptracková dráha, kterou zvládnou malí i velcí. Pravidelně se tu pořádají závody pro zkušené jezdce, ale i pro děti. 

Pumptrack a skatepark najdete v Otrokovicích nedaleko dopravního hřiště, které je nenápadně schované na konci Lidické ulice na sídlišti Trávníky. Celý prostor je kolem je vlastně věnován sportu, protože v těsném sousedství najdete také fotbalové hřiště, tenisové kurty nebo inline dráhu na kolečkové brusle. Místní skatepark už si stihl mezi skejťáky vydobýt své jméno díky kvalitnímu povrchu, překážkám a velkému bazénu, kteří patří mezi to nejlepší, v čem se dá momentálně v Česku jezdit. 

Pumptrack je v Otrokovicích nováčkem, ale i ten si už našel cestu do srdcí malých i velkých bajkerů. V pěkném počasí se tu prohání desítky bajkerů i skejťáků, kteří se střídají s jezdci na koloběžkách. Atmosféra je tu velmi uvolněná a kdo si chce zajezdit, může se připravit na luxusní odpoledne na super místě. 

Součástí areálu je i slacklinové hřišťátko, které procvičí koordinaci pohybů a hluboké vnitřní svaly. Chystá se ještě hřiště na parkour a tohle celé napovídá tomu, že se Otrokovice pomalu stávají místem, které jako teenager chcete mít na bucket listu. 

  • Pumptrack a skatepark Otrokovice
    Otrokovice - Kvítkovice
    Otrokovice

V okolí také najdete