Běžíme na Fryštáckou přehradu: na Nový rok i po celý rok

Dost bylo cukroví a vánočního obžerství. Nový rok je tu, takže přestáváme lenošit a jdeme na vzduch. Začneme zlehka - tahle trasa z Kocandy na Fryštáckou přehradu je ideální pro běžce i pro pěší. 

Start: Kocanda
Cíl: Fryštácká přehrada
Délka trati: 6 km
Doba běhu: cca 40 min
Doba pěší: cca 2 h
Doporučujeme běžcům a všem, kteří si chtějí po Vánocích a silvestrovských oslavách trochu vyčistit hlavu.Běh mapa Zlín a přehradaZačínáme na Kocandě na modře značené stezce. Právě ta nás povede až k Fryštácké přehradě. Už chápete, co jsme mysleli tím pozvolným začátkem? Tady se prostě nemáte kde ztratit.Kocanda výběh ZlínCesta střídá asfaltové a lesní stezky, které jsou místy rozjeté těžařskými stroji. Před startem je proto důležité ujistit se, jestli je zem dostatečně zmrzlá, jinak určitě doporučujeme zvolit vhodnou obuv. Nenechte se odradit, cesta vás zavede ke krásným výhledům, v lese si odpočinete od bujarých a hlučných oslav nového roku a kopcovitý terén vám dovolí dát si ještě trochu toho zbývajícího cukroví.Fryštácká přehrada běh Pokud se cítíte na víc a 6 km je pro vás málo, lesní stezky nabízejí nespočet možností odbočit mimo značené cesty, a tím si výběh prodloužit.běh v přírodě ZlínŠťastný nový rok a nezapomínejte s námi sdílet své fotky na FB i Instagramu s hashtagem #zlinskoLuhacovicko


Výlet připravil

Adam Atarsia

Adam je tělem i duší sportovec. Tipy na akční výlety, u kterých něco nejen uvidíte a zažijete, ale taky si dáte trochu do těla, jsou v jeho režii. Ať už běh, kolo nebo lezectví, s Adamem se nudit nebudete. 

 

  • Běžíme na Fryštáckou přehradu: na Nový rok i po celý rok

V okolí také najdete