Na kole za paddleboardy do Otrokovic

Všechny cesty vedou na otrokovické Štěrkoviště. Adam sem tentokrát vyjel ze Zlína na kole. Jasně, vždycky můžete po cyklostezce. Ale jestli to chcete vzít trochu oklikou, čtěte dál. Osvěžení na závěr pak bude ještě o to víc zasloužené. 

Start: Zlín, Lidl pod Jižními svahy
Cíl: Štěrkoviště, Otrokovice
Náročnost: bez omezení
Vzdálenost: cca 22 km
Doba jízdy: cca 1:15 hmapa výlet na ŠtěrkovištěU supermarketu Lidl pod Jižními svahy ve Zlíně začíná náš další výlet, tentokrát za vodou na paddleboardy!
Po výjezdu z parkoviště supermarketu se vydáme doprava, kde po pár metrech odbočíme vlevo na silnici Mladcovská. Po ní pojedeme dokud se nenapojíme v Mladcové na žlutě značenou stezku, která nás dovede až na rozcestí Soudná. Zde odbočíme vlevo mimo žlutou stezku směrem do obce Racková.cestou do Otrokovic na koleOdtud se vydáme směrem k Otrokovicím přes obce: Lechotice, Mysločovice, Machová až do Tlumačova. Provoz je zde minimální. Mezi Otrokovicemi a Tlumačovem se ale nachází velmi frekventovaná silnice. Proto doporučujeme se při příjezdu z Machové před železničním přejezdem napojit na cyklistickou stezku značenou č. 5181. Paddleboard Tambik OtrokovicefTa nás dovede přes kouzelné výhledy až do našeho cíle – do rekreačního střediska Štěrkoviště a k místní půjčovně paddleboardů – Tambik! paddleboard Štěrkoviště OtrokoviceV Tambiku vám rádi vysvětlí a ukážou, jak se na paddleboardu jezdí a co vše se na něm dá vlastně dělat! A to by nebyl Adam, aby všechno nevyzkoušel. A jak to dopadlo?  Nemohli jsme ho od toho odtrhnout! Paddleboard Otrokovice Štěrkoviště

NÁŠ TIP: Kdyby vás paddleboardy hodně bavily, podívejte se na další aktivity Tambiku - zapojit se třeba můžete do organizované projížďky po Moravě. 

Šťastné cesty a nezapomínejte s námi sdílet své fotky na FB i Instagramu s hashtagem #zlinskoLuhacovicko


Výlet připravil

Adam Atarsia

Adam je tělem i duší sportovec. Tipy na akční výlety, u kterých něco nejen uvidíte a zažijete, ale taky si dáte trochu do těla, jsou v jeho režii. Ať už běh, kolo nebo lezectví, s Adamem se nudit nebudete. 

 

  • Na kole za paddleboardy do Otrokovic

V okolí také najdete