Na kole ze Zlína do cykloparku Mysločovice a na vyhlídku Na Strážné

Jen kousek od Zlína vyrostl díky šikovným lidem příjemný cyklopark s příjemným singletrailem, který stojí za vyblbnutí. Udělejte si výlet do Mysločovic, cestou se stavte na rozhledně, do super kavárny nebo na vyhlášené langoše. 

Z centra města vás čeká pořádný výšlap na Mladcovou. Jestli ho dáte, můžete se za odměnu stavit ve vyhlášeném Ebe Café, které je přímo na trase. Na trase vás pak čekají Zboženské rybníky, oblíbený výletní cíl Zlíňáků. Mladcovskými lesy profrčíte až k Lechoticím a do Mysločovic. 

Kam na kolo Zlín, Luhačovice, Otrokovice, Vizovice

Kousek za vsí najdete Cyklopark Mysločovice s příjemnými stoupavými pasážemi, několika pěknými skoky a dřevěnými lávkami, na kterých potrénujete koordinaci pohybů v terénu.

Cyklopark MysločoviceCyklopark Mysločovice. Malý singletrail jen pár kiláčků za Zlínem. 

O Cyklopark Mysločovice se starají místní nadšenci. V malé lokalitě u hřbitova se jim povedlo vystavět úctyhodný singletrail, kde si můžete dát pár okruhů. Jen buďte ohleduplní k ostatním. Jezdí tu dospělí i děti, chodí se sem na procháky. Je to ale krásné místo s nádhernými výhledy. 


Přečtěte si o Cykloparku Mysločovice článek na našem blogu.


Cyklopark Mysločovice

Cyklopark MysločoviceSoučástí Cykloparku Mysločovice jsou i pěkné lávky a můstky, na kterých potrénujete šikovnost. 

Až se pohoupete, vyšlápněte si ještě nahoru na Hostišovou. Je to sice zase do kopce, ale je tu příjemná rozhledna a super dětské hřiště. Cestou domů se ještě stavte v Chlumu na vyhlášené langoše.

Kam na kolo ZlínRozhledna Na Strážné v Hostišové a přilehlé dětské hřiště. 

Kam dál na kolo ve Zlíně a okolí? 

  • Na kole ze Zlína do cykloparku Mysločovice a na vyhlídku Na Strážné

V okolí také najdete