Hotel Vega: Největší koupací frajeřina v okolí

Je vedro, co? Pojďme se koupat. Ale kam? Tak než si sbalíte plavky a ručník, tak vám něco povíme. Vysoko nad Luhačovickou přehradou stojí jeden hotel. A v tom hotelu teď mají pár parádních věcí, jako třeba nejdelší venkovní vodní skluzavku, a taky infinity pool. To je taková ta frajeřina z těch nejhezčích cestovatelských Instagramů, kde je bazén a za jeho hranou nejsou kachličky a zeď, ale nekonečná krása na obzoru. 

Už jste sbalení? Tak pojďte. Na Vegu se dostanete celkem jednoduše autem, na kole nebo pořádnou procházkou od Luhačovické přehrady. Hotel stojí pod svahem Komonce a odjakživa tu byl skvělý výhled na ranní mlhu válející se mezi kopci nebo naopak na romantické večerní červánky. A pak jednoho dne někoho napadlo, že by bylo krásné tenhle výhled využít ještě nějak jinak. Nějak stylověji. Nějak tak, jak to nikdo jiný nemá.

Díky tomu tu vznikl nový venkovní bazén. Jestli jste někdy teskně zírali na fotky světových cestovatelů a bloggerů, jak se vyvalují v azurové vodě nad střechami tokijských mrakodrapů, pak to bude něco pro vás. Infinity pool nad hotelem má takovou tu stylovou hranu, o kterou se můžete frajersky opřít a nechat se vyfotit, jak zasněně hledíte k večernímu obzoru.

Ale kromě toho je to taky super koupáníčko s klasickým langošovým bufetem a velkou zelenou plochou, na které můžete chytat bronz. A kdybyste se u toho trochu nudili, hned vedle je dloooouhé koryto, do kterého si prostě sednete na nafukovací kruh, a už si to jedete pěkně z kopce dolů až ke hřišti.

 

Tohle se prostě strašně povedlo. Vega je skvělá v tom, že se pečlivě stará o to, abyste se tu nenudili. Můžete si půjčit kolo a projet se pěknými traily po svazích okolních kopců, můžete se koupat, hrát minigolf nebo si odpálit pár jamek na putting greenu. Můžete cvičit, číst si, opalovat se, romanticky se dojímat nad výhledy. A jednou taky možná dát si večeři v oblacích, ale o tom až zase někdy jindy.

 
  • Hotel Vega: Největší koupací frajeřina v okolí
    Pozlovice 99
    76326 Pozlovice

V okolí také najdete