Otevřela zoo, vizovický zámek i klubovna Skalních orlů. Kam vyrazit?

Tak už je to tady! Od pondělka jsou otevřeny nejen restaurace a kavárny, ale běžný provoz se vrací také na místa, jako jsou muzea, galerie, zoologická zahrada nebo plovárny. Kam vyrazit? 

Zlínsko

Otevřena je Krajská galerie výtvarného umění, Knihovna Františka Bartoše i Muzeum jihovýchodní Moravy. Kromě toho můžete vyrazit do ZOO Zlín, zámku Lešná a do Filmového uzlu. Své brány otevře hrad MalenovicePamátník Tomáše Bati nebo hrad Lukov. Otevírá také Galerie Václava Chada, Galerie Kabinet T, nebo Galerie G18. Sportovat už můžete zase v Lázně Zlín nebo v lezeckém centru Vertikon.

Kde jíst:

  • Bistrotéka Valachy láká na speciální víkendovou nabídku, kdy v hlavní roli bude sezónní chřest a jahody 29. – 31. 5. 2020
  • La Villa pipravuje speciální tříchodvé menu za 290 Kč od 26. do 30.5.

Vizovicko

Zámek Vizovice otevře návštěvníkům hned v pondělí 25. května. Otevírá se také Distillery Land nebo Mikuláštíkovo fojtství v Jasenné. 

Luhačovicko

V Luhačovicích se otevírá Muzeum luhačovického Zálesí s Kabinetem Dušana Jurkoviče. Zaplavat si můžete v krásné prvorepublikové plovárně. Otevřela se tak wellness centra hotelů a lázně

Kde jíst: 

Valašské Klobucko

Otevřeno je i na hradě Brumov. Zajít si můžete také do Městského muzea Valašské Klobouky, Městského muzea Brumov-Bylnice, Muzea lidové kultury a tradic Vlachovska. Zajímavé a netradiční je také Muzeum letecké bitvy nad Bílými Karpaty, Vojenské muzeum Loučka Pearl Harbor nebo Klubovna skalních orlů v Návojné.  

Kde jíst: 

Uherskobrodsko

Také v Brodě otevírají. Muzeum Jana Amose Komenského, Digitální planetárium nebo Hvězdárna už tu jsou zase pro vás. Co nebylo zavřeno, ale je pořád stejně skvělé a stojí za pozornost, jsou městské poznávací hry. 

Kde jíst:

  • Otevřela zoo, vizovický zámek i klubovna Skalních orlů. Kam vyrazit?

V okolí také najdete