Hotel Vyhlídka Luhačovice

Luhačovice, podobně jako jiná lázeňská města, se vyznačují klidem a pohodovou atmosférou. Takovou najdete také v hotelu Vyhlídka, který klidně shlíží na hladinu Luhačovické přehrady v Pozlovicích. 

Kdybyste viděli, jak to tu vypadalo předtím, než se do obnovy hotelu pustil pan Pecha, asi byste se divili. Na místě dnešního elegantního hotelu s prvky, které odkazují na architekturu Dušana Jurkoviče, tu stálo opuštěné rekreační středisko zarůstající nálety. 
Hotel Vyhlídka Ubytování Zlínsko a Luhačovicko

Luhačovická přehrada s hotelem Vyhlídka. Foto: Hotel Vyhlídka

Dnes je tu sebevědomý hotel s restaurací, která má krásně zařízený interiér, který v sobě prvky lidové secese nezapře. Co milujeme, jsou drobné detaily, jako třeba polstrovaná lavice za barem, kam se chodí uklízet znalci, odkud je skvělý výhled na celou restauraci, a kterou známe snad jenom odtud, z Luhačovic. Vyhlídka by nebyla hodna svého jména, kdyby neměla terasu, která se klene nad břehem Luhačovické přehrady, a taky balkony v každém pokojíčku, kam si můžete večer sednout a dívat se, jak se nad přehradou smráká. 

 

Interiér inspirovaný lidovou secesí Dušana Jurkoviče najdete hlavně v restauraci. 

Kromě super místa má Vyhlídka taky tajuplné sklepení, kde dnes najdete dvě dráhy bowlingu a vinárničku, kde se dají dělat opravdu dobré teambuildingy. Kromě hlavní budovy patří k hotelu ještě Depandance s jednoduchým ubytováním a s výhledem přímo na hráz přehrady. 

 

Pokojíčky mají výhled na hladinu Luhačovické přehrady. 

Jestli uvažujete o tom, kam se vypravit s dětmi na pobyt, Vyhlídka je právě to místo, kde se jim bude líbit. V žabkách mohou seběhnout dolů a budou hned na koupališti s tobogánem, hotel má vlastní půjčovnu lodiček a šlapadel, a navíc budete u celé té krásné Luhačovické přehrady, kde se pořád něco děje. Pro unavené rodiče tu navíc mají saunu a whirlpool. 


Krásná atmosféra v restauraci a skvělé jídlo. Můžeme doporučit. 

Do centra městečka Luhačovice je to odtud 3 a půl kilometru krásnou procházkou údolím říčky Šťávnice. Samotná přehrada je ale v katastru obce Pozlovice, kam se dostanete pěšky chodníčkem Dušana Jurkoviče od hráze nebo delší trasou podél přehrady až ke kostelu Sv. Martina. Vyšlphat ale můžete také až nahoru na Komonec nebo se projít na Starý Světlov, což bude krásný výlet na celý den. 

I z pokojíčku v Depandace hotelu Vyhlídka je krásný výhled.   • Hotel Vyhlídka Luhačovice
    Pozlovice 206
    76326 Pozlovice
  • 608 434 390

V okolí také najdete