Hotel Vincent Luhačovice

Jako doma. Takové to je v hotelu Vincent, který leží nad Luhačovicemi. Útulné pokojíčky s božím výhledem na celé Luhačovice, k tomu příjemný interiér a taky vůně kávy všude kolem. Aby taky ne, když v tom mají prsty kluci z Lázeňské kávy. 

Když vyšplháte ulicí Hradisko skoro až nahoru ke sportovnímu centru Radostova, minete takový nenápadný dům s nápisem Vincent na fasádě. Člověk by ho snadno přehlédl, ale to by byla škoda. Kdysi dávno tu bylo rekreační středisko, které se ale v roce 2019 podařilo přebudovat na útulný samoobslužný hotel. 

 

Na první pohled nenápadný Hotel Vincent Luhačovice, pozor, ať nepřejedete. 

Postarali se o to Jakub a Lukáš z Lázeňské kávy, o kterých jsme vám už říkali před nějakou dobou. Ve stoleté pekárně v centru Luhačovic otevřeli pražírnu s kavárnou, dělají tu cupingové kurzy, a hlavně výběrovou kávu, která je asi nejlepším suvenýrem z Luhačovic. 

 

Hotel Vincent a Lázeňská káva. Patří k sobě. 

Taky v hotelu Vincent je znát lehkost, s jakou přistupují k věci. Dole jsou dvě terasy, na kterých se dobře snídá, pije kafe nebo večerní sklenička, najdete tu recepci, která umí fungovat i samoobslužně, je tu také společenská místa, kde se dají pouštět filmy nebo hrát hry. V jídelně je dětský koutek a nahoře v patře 13 pokojíčků s výhledem na město. 

 

Snídaňové světlo v jídelně, to si necháme líbit. 

Jezdí se sem nejen na dovolenou, ale protože je to kousek ke sportovní hale, potkáte tu i sportovní týmy, které si často pronajímají celý hotel. Mimo jiné také proto, že je tu infrasauna a společenská místnost je skvělým  místem pro večerní elektronickou tužku. 

 

Výhled na celé Luhačovice, které klidně leží dole pod vámi. 

Vincent je, jak už jsme asi říkali, na skvělém místě. Jednak tu máte skvělý výhled na město (ale zároveň se do centra dostanete pěšky za 15 minut), jednak je to jen kousek do lesa a do přírody. Přímo za hotelem vede Cyrilometodějská stezka, kteoru se ponoříte do Bílých Karpat, můžete se projít do Přečkovic nebo malebné vesničky Kladná-Žilín. Jestli jste náhodou nenechali starosti doma, tady už vás opustí zaručeně. Prázdninová krajina, která si doslova říká o poklidné toulání. A jestli dáváte přednost cyklistice, vezměte si kolo určitě s sebou. Kopcovitá krajina si přímo říká o pořádnou projížďku. 

 

Stylovka, to je hotel Vincent. Příjemně rozvržený, příjemně vybavený. Líbilo se nám tu. 

Musíme říct, že nás Vincent velmi mile překvapil. Je tady klid, je tady krásně a je to skvělé, odkud můžete začít objevovat nejen Luhačovice, ale taky Bílé Karpaty nebo celé Zlínsko a Luhačovicko

  • Hotel Vincent Luhačovice
    Hradisko 467
    76326 Luhačovice
  • +420 720 072 780
  • ahoj@vincentluhacovice.cz

V okolí také najdete