Hotel Vega Luhačovice

Vysoko nad luhačovickou přehradou, uprostřed zelených luk pod lesem, stojí hotel Vega. Jeho pokoje mají velkorysý výhled na celé údolí Pozlovic a Luhačovic, je tu nádherná příroda a taky skvělé wellness. Jestli jste tu ještě nebyli, je čas to napravit. 

Hotel Vega prošel za poslední roky velmi důkladnou rekonstrukcí. Kdo jste to byl před 4 lety, asi byste to tu ani nepoznali. Z tělocvičny se stalo wellness, pokojíčky dostaly nové interiéry, kavárna i restaurace jsou teď mnohem elegantnější a venku vyrostla nejen nejdelší vodní skluzavka, ale taky spousta herních prvků, venkovní bazén s “infinity hranou” a namísto hřiště také místo pro luxusní kempování. 

 Hotel Vega Luhačovice Zlínsko a Luhačovicko

To, čím je hotel Vega výjimečný, je jednak velmi přátelská atmosféra, jednak také fakt, že se tady nebudete nudit. Pokud jste se tedy nudit a relaxovat nepřijeli záměrně. Díky bohatě vybavanému hotelu i venkovnímu areálu můžete buď klidně relaxovat u bazénu nebo v zahradě s knížkou, nebo si naopak užít všechno, co hotel nabízí. A není toho málo. 
Hotel Vega Luhačovice Zlínsko a Luhačovicko

Je tu bazén s vířivkou, saunami a zážitkovou sprchou, která nás doslova dostala simulací letní bouře s blesky a hromy. Je tu posilovna, balneo i masáže procedury, je tu nejdelší přírodní vodní skluzavka a bazén, je tu putting green a minigolf, můžete si půjčit horské kolo, je tu tenisový kurt a jen kousek od hotelu je celá Luhačovická přehrada se šlapadly a paddleboardy nebo inline stezkou. Celý hotel navíc leží pod vrchem Komonec, kam si můžete udělat výlet nebo si sem dokonce vyšlápnout na kole. 

Náš tip: Víc o wellness hotelu Vega najdete v našem článku Wellness hotelu Vega. 

 Hotel Vega Luhačovice Zlínsko a Luhačovicko

 

Hotel Vega Luhačovice Zlínsko a Luhačovicko

V hotelu Vega je vidět, že je ta péče o hosty dost baví. Nic se tu nedělá jen tak nebo na oko, ale s velkým entuziasmem a nadšením. Však si také během pandemie a uzavírek hotelu celý hotel zrekonstruovali téměř sami. Dělají se tu firemní akce, svatby s nádherným výhledem, Silvestrovské pobyty i oslavy. A lidé se sem rádi vrací. Asi už chápete, proč. 

  • Hotel Vega Luhačovice
    Pozlovice č. 99
    76326 Pozlovice
  • +420 577 131 216
  • recepce@hotelvega.cz

V okolí také najdete