Žabožrouti Luhačovice

Není to tak dávno, co nám v Luhačovicích rozkvetla krásně nová zrekonstruovaná kolonáda. A k ní také přibylo pár kouzelných krámků, které nás moc baví. Je tu třeba crepérie Salon de thé nebo taky Žabožrouti. Najdete je v krámku s nápisem Voňavý svět a je to obchůdek plný barevných voňavých krychliček (tedy marseillských mýdel). Prozkoumali jsme ho velmi pečlivě. 

Francouzský šarm nové kolonádě sluší, takže sem Žabožrouti krásně zapadají. Kde se tady ale vzali? Jejich majitel, Martin Mikulenka, pracoval několik let ve Francii, odkud si přivezl nejen vášeň pro pravá marseillská mýdla, ale také pro rozumné a smysluplné podnikání. 

 Žabožrouti marseillská mýdla Luhačovice

I♥ Luhačovice. Co jiného byste taky chtěli přivézt domů z lázní? 

Jeho mýdla tak nikdy nedostanete zabalené v plastech, vozí je od dodavatelů, se kterými se osobně zná a podobně se snaží pracovat i s českými dodavateli. Ve výsledku je z toho příjemný obchůdek na kolonádě a skvělá mýdla, která najdete nejen tady, ale také třeba na vánočních trzích po kraji. 


 Náš tip: Hledáte další lokální dárky a značky? Mrkněte do sekce Regionální výrobky


Žabožrouti marseillská mýdla Luhačovice

Tyhle dárky už ani nemusíte balit. Voňavé sáčky pak můžete krásně zrecyklovat. 

Ve Voňavém světě jsou v úhledných pyramidkách vyskládaná mýdla snad všech barev, které vás napadnou. Některá voní po skořici nebo perníčcích, jiná po bavlně, citronu, levanduli, pomerančích, verbeně, lipovém květu, medu nebo čokoládě. Některá jsou navíc obohacená o oslí mléko, které pomáhá hydratovat a snese je dobře i citlivá pokožka. No a na některých z nich se skví nápis I ♥ Luhačovice, takže je to rozhodně bezkonkurenční dárek, který domů musíte přivézt z lázní. 

Zabožrouti LuhačoviceŽabožrouty najdete v obchůdku Voňavý svět přímo na kolonádě v Luhačovicích, tak ať je neminete 

  • Žabožrouti Luhačovice
    Lázeňské náměstí
    76326 Luhačovice

V okolí také najdete