Do lázní v Luhačovicích s voucherem 2 000 Kč

Zlínsko a Luhačovicko je místem přímo stvořeným pro utužení zdraví, skvělou relaxaci a posílení imunitního systému. Využijte slevového voucheru v hodnotě 2 000 Kč na lázeňskou péči od ledna do března 2022 a objevte léčivou sílu pramenů v Luhačovicích. Máme pár tipů, kde a kdy můžete vouchery uplatnit a také praktické informace jak je získat. 

Vouchery je možné využít na lázeňské a relaxační pobyty v lázeňských zařízeních v Luhačovicích

Praktické informace

Užijte si léčebné a relaxační procedury za zvýhodněnou cenu se slevou 2 000 Kč v období od 1.1. do 31.3.2022. Na tomto odkazu na webu Kudy z nudy je možné si prostřednictvím jednoduchého formuláře vygenerovat QR kód voucheru.

Čerpat příspěvěk 2 000 Kč je možné na lázeňské pobyty s minimálně 5 procedurami o délce alespoň 6 dní. Zároveň na tomto odkazu najdete také seznam lázeňských zařízení, kde je možno voucher uplatnit, spolu se seznamem volných kapacit pto jednotlivá zapojená lázeňské zařízení. Níže najdete informace, kam s voucherem na Zlínsku a Luhačovicku.

Do lázní Luhačovice se slevou 2 000 Kč

Aktualizovaný přehled zařízení, kde je možné voucher v období leden až březen 2022 uplatnit, najdete na tomto odkazu. Pro ověření aktuální kapacity kontaktujte vámi vybrané zařízení. Při rezervaci uveďte, že hodláte využít voucher a nahlaste i unikátní kód voucheru. V Luhačovicích je možné uplatnit voucher v těchto zařízeních:

1. Hotel Jestřabí Luhačovice

Lázeňský hotel Jestřabí je krásnou ukázkou architektury Dušana Jurkoviče. Nachází se v lázeňském parku v Luhačovicích. Procedury můžete absolvovat v Centrálních lázních a v Inhalatoriu. V hotelu Jestřabí je možno vouchery uplatnit od 20.2. do 24.3.2022, a to na vybrané pobyty. Detailní informace k nabízeným pobytům najdete na tomto odkazu

2. Vila Antoaneta a Vila Valaška Luhačovice

Lázeňský hotel Vila Antoaneta, jehož součástí je i Luxury Spa & Wellness Vila Valaška, se nachází v klidné částí lázeňského města Luhačovice. O Vile Valašce jsme vám povídali v blogovém článku a teď vás zveme do této unikátní vily architekta Dušana Jurkoviče. Hotel je vhodný i pro mladší klientelu a rodiny s dětmi. Že by tip na příjemné a zdraví posilující strávení jarních prázdnin? Lázeňský voucher na 2 000 Kč tady můžete uplatnit od 1.1. do 27.2.2022. Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách Vily Valaška.

3.  Léčebný dům Praha Luhačovice

Lázeňský léčebný dům Praha nabízí odpočinek v krytém bazéně, římských lázních nebo v rámci relaxačních a léčebných procedur. K léčivým procedurám je využíván silně mineralizovaný pramen Viola, který je využíván k pitné kúře, minerálním uhličitým koupelím, inhalaci i kloktání. Využijte slevový voucher na pobyt se speciálním programem po onemocnění COVID 19 a další. Kompletní seznam pobytových balíčků, na které lze uplatit voucher najdete na webových stránkách Hotelu Praha

NAPLÁNUJTE SI PROGRAM SVÉ DOVOLENÉ PŘEDEM

Máme pro vás několik tipů na aktivity v Luhačovicích i okolí. Inspirujte se v našem článku Luhačovice: nejkrásnější tipy na výlety a aktivity v lázních i v okolí. Další tipy na výlety pro vás pravidelně publikujeme v sekci Výlety.

Co byste rozhodně při své návštěvě v Luhačovicích neměli vynechat je procházka podle Zvukové mapy Luhačovic. O tomto unikátním audio průvodci jsem napsali na našem blogu Zvuková mapa Luhačovic: Poslechněte si jedinečné lázně. Jedinečnou novinkou je také průvodce po architektonických skvostech s názvem Luhačovice: Tady pramení architektura.

 

  • Do lázní v Luhačovicích s voucherem 2 000 Kč

V okolí také najdete