Obchůdek Pozdrav z Luhačovic

Z míst, jako je tohle, máme opravdu velikou radost. Přímo v centru Luhačovic, jen pár kroků od kruhového objezdu, od radnice nebo pošty, jsme našli krámek nazvaný Pozdrav z Luhačovic. Mají tu velmi lokální věci a opravdu velké dobroty. 

Obchodů, kde můžete sehnat opravdu lokální věci, není mnoho. Patří mezi ně třeba Bistrotéka Valachy, Fér Kaffé Veronica a nově taky Pozdrav z Luhačovic. Když jsme ho objevili, byli jsme z něj dost nadšení. Aby ne. Mají tady věci z Luhačovic, z Brodu i z Vlachovic. Vlastně je to podobné, jako byste si zajeli k místním farmářům. 

V Pozdravu z Luhačovic najdete Maso z lúky z Farmy Rudimov nebo z rodinné farmy ELVA Slavičín. Najdete tady bylinkovou sůl, koupele nebo čaje pěstované ve Vlachovicích u Fryzelků v Květomluvě. Mají tady čokoládu z brodské čokoládovny Janek, z Brodu jsou tu také krojované panenky z Lidové tvorby. 

Najdete tu vína z vinařství Juřeník Žďárský, rovněž z Uherského Brodu, najdete tu piva z Lázeňského pivovaru, najdete tu sýry z naší milované Kozí farmy Vizovice. Najdete tu prostě produkty, které se narodily na okolních stráních, loukách, pastvinách a vinohradech. 

Jestli chcete z Luhačovic něco přivézt, určitě se tu stavte. Uvidíte, že se budete muset moc přemlouvat, abyste odešli s prázdnou. Ostatně, taky by to byla škoda. 

 

  • Obchůdek Pozdrav z Luhačovic
    Nám 28. října 441
    76326 Luhačovice

V okolí také najdete