Kavárna U Přehrady Jamai Café Luhačovice

Luhačovická přehrada láká ke klidným procházkám kolem vody, k výletu na bruslích nebo na koloběžce. Kam se ale zastavit na skvělé kafe? Zkuste novou Kavárnu a penzion U Přehrady. Nedávno ji tu otevřelo Jamai Café. 

O Penzionu U Přehrady jsme si tady už povídali. Když jsme se v něm byli podívat, dole u cyklostezky vedoucí kolem přehrady, zrovna finišovaly práce na otevření kavárny. Teď už je otevřená a my jsme si ji nemohli nechat ujít. 

Jamai Café Přehrada Luhačovice Zlínsko a Luhačovicko Kam na jídlo v LuhačovicíchSkvělá káva zaručena. Čerstvá a přímo z pražírny Jamai Café. 

Penzion i kavárnu U Přehrady provozují majitelé brodské pražírny Jamai Café. Pokojíčky v penzionu nesou jména destinací, odkud se do pražírny vozí káva. To, že by tady měla být i dobrá kavárna, bylo nabíledni. Ostatně, Jamai Café už má kavárny v Uherském Brodě, ve Zlíně, v Kroměříži nebo v Uherském Hradišti. Dáte si tu kávu nebo si odnesete zrnko domů. A jak to vypadá v Luhačovicích? 

Jamai Café Přehrada LuhačoviceLimonády z domácích sirupů. Tahle je z pomerančů, citronů a limetek. Mňam. 

Kavárna má jedno velké lákadlo, a tím je terasa, ze které je krásný výhled na přehradu a na okolní kopce. Jestli jste hledali na březích Luhačovické přehrady místo, kde si můžete dát něco opravdu moc dobrého, bude to právě tady. 

Jamai Café Přehrada LuhačoviceBuchtičky s krémem, donuty, cheesecake a další dobroty každý den. A polévka nebo sendvič k tomu. 

Dělají si tu vlastní sirupy do limonád, samozřejmě mají skvělou čerstvou kávu z pražírny, najdete tu zákusky a dezerty, polévky a tousty, ale taky skleničku něčeho ostřejšího, která se bude výborně hodit k letním podvečerům. A v zimě? V zimě se tu bude dobře sedět u krbu. 

Kam dál? 

 

  • Kavárna U Přehrady Jamai Café Luhačovice
    Pozlovice 64
    76326 Pozlovice

V okolí také najdete