Lázeňský hotel Nivamare Luhačovice

Našli jsme hotel se skvělým wellness, s výhledem do krajiny a s příjemným ubytováním. Jmenuje se Nivamare, patří do skupiny lázeňských hotelů Royal Spa a najdete ho v Pozlovicích, jen pár desítek metrů od Luhačovické přehrady. Pojďte s námi nakouknout blíže. 

Kdybyste od hráze Luhačovické přehrady vystoupali lesíčkem po trase Okruhu Dušana Jurkoviče, ocitli byste se ve vesnické zástavbě Pozlovic. Venkovský charakter Pozlovic umocňují okolní stráně plné zelených políček a pastvin, domečky rozeseté po kopcovité krajině a nádherné výhledy na modré nebe a hluboké lesy. Kdybyste se tu chtěli ubytovat a užít si klid lázeňské krajiny, můžete zkusit Hotel Nivamare, který najdete na ulici Antonína Václavíka. 


V roce 2023 získalo Royal Spa prestižní ocenění ESPA 2023 na největší evropském lázeňském a balneologickém kongresu za program Spánkový balanc v hotelu Nivamare.  Využívají zde biodynamického světla a pomocí dalších procedur dávají do pořádku spánkovou hygienu. Ocenění získal i pobyt s léčbou postcovidového syndromu. Gratulujeme a doporučujeme některý z pobytů vyzkoušet. 


Hotel Nivamare v Pozlovicích, foto: Nivamare

Hotel je po celkové rekonstrukci. Patří do skupiny lázeňský hotelů Royal Spa jako  jurkovičova Vila Valaška nebo lázeňské hotely Miramare. Ubytujete se tu v pokojích Standard, Superior, Exclusive, Exclusive+. Doporučujeme vyzkoušet i pobyt létě, protože součástí hotelu je venkovní bazén, na který je výhled přímo z pokoje. 

Kromě krásné polohy s výhledem na Pozlovice i do lesů nad přehradou oceňujeme velkolepé wellness. Najdete tu dvě whirlpoolky s výhledem, mají tu masérny, odpočívárny, relaxační místnost se dvěma luxusními měděnými vanami. V iglú se skrývá zážitková sprcha,  odpočívárna s vůní a lavice s vyhlídkou do lesa. 

A hlavně tu mají celé patro plné saun. Mezi nimi nechybí klasická finská sauna ani lesní herbasauna, bylinková sauna, římská pára nebo skvělá Liščí nora s masáží nohou. A sauny to nejsou ledajaké. Jedna vypadá jako dračí sluj, jiná zase jako pravé římské lázně. Ochladit se můžete v zážitkové sprše nebo ledové tříšti. 

Hotel Nivamare je zatím nováčkem na mapě luhačovických hotelů, ale my mu moc fandíme. Pokud byste ho chtěli navštívit bez ubytování, domluvte si vstup do wellness na rcepci. Zaručujeme vám, že si krásně odpočinete. 

  • Lázeňský hotel Nivamare Luhačovice
    Antonína Václavíka 336
    Pozlovice
  • +420 577 131 326
  • info@nivamare.cz

Štítky

V okolí také najdete