Lázeňský hotel Nivamare Luhačovice

Našli jsme hotel se skvělým wellness, s výhledem do krajiny a s příjemným ubytováním. Jmenuje se Nivamare, patří do skupiny lázeňských hotelů Royal Spa a najdete ho v Pozlovicích, jen pár desítek metrů od Luhačovické přehrady. Pojďte s námi nakouknout. 

Kdybyste od hráze Luhačovické přehrady vystoupali lesíčkem po trase Okruhu Dušana Jurkoviče, ocitli byste se ve vesnické zástavbě Pozlovic. Venkovský charakter Pozlovic umocňují okolní stráně plné zelených políček a pastvin, domečky rozeseté po kopcovité krajině a nádherné výhledy na modré nebe a hluboké lesy. Kdybyste se tu chtěli ubytovat a užít si klid lázeňské krajiny, můžete zkusit Hotel Nivamare, který najdete na ulici Antonína Václavíka. 


V roce 2023 získalo Royal Spa prestižní ocenění ESPA 2023 na největší evropském lázeňském a balneologickém kongresu za program Spánkový balanc v hotelu Nivamare, který pomocí biodynamického světla a dalších procedur dává do pořádku spánkovou hygienu, a za pobyt pro léčbu postcovidového syndromu. Gratulujeme a doporučujeme některý z pobytů vyzkoušet. 


Hotel Nivamare v Pozlovicích, foto: Nivamare

Hotel je po rekonstrukci a nově tak patří do skupiny lázeňský hotelů Royal Spa, jako třeba jurkovičova Vila Valaška nebo lázeňské hotely Miramare. Ubytujete se tu v pokojích Standard, Superior, Exclusive, Exclusive+. Doporučujeme sem zajet v létě, protože součástí hotelu je venkovní bazén, na který je výhled přímo z pokoje. 

Kromě krásné polohy s výhledem na Pozlovice i do lesů nad přehradou, tady oceňujeme velkolepé wellness. Najdete tu dvě whirlpoolky s výhledem, mají tu masérny, odpočívárny, relaxační místnost se dvěma luxusními měděnými vanami. Mají tu iglú, ve kterém se skrývá zážitková sprcha, mají tu odpočívárnu s vůni a lavice s vyhlídkou do lesa. 

A hlavně tu mají celé patro plné saun. Mezi nimi je samozřejmě klasická finská sauna, ale také lesní herbasauna, bylinková sauna, římská pára nebo skvělá Liščí nora s masáží nohou. A sauny to nejsou ledajaké. Jedna vypadá jako dračí sluj, jiná zase jako pravé římské lázně. Ochladit se můžete v zážitkové sprše, o které jsme se už zmiňovali nebo v ledové tříšti. 

Hotel Nivamare je zatím nováček na mapě luhačovických hotelů, ale my mu moc fandíme. Pokud byste ho chtěli navštívit i jako neubytovaní, domluvte si vstup do wellness a prostě si to užijte. Zaručujeme vám, že si krásně odpočinete. 

  • Lázeňský hotel Nivamare Luhačovice
    Antonína Václavíka 336
    Pozlovice
  • +420 577 131 326
  • info@nivamare.cz

Štítky

V okolí také najdete