Apartmánové chatky Vega: super ubytování v přírodě

Hotel Vega leží na svažité louce nad Luhačovickou přehradou. Díky tomu je odtud nádherný výhled na Pozlovice, na Přehradu i na Luhačovice. Za zády se vám pak zvedá vrchol Komonec protkaný turistickými pěšinami a bajkovými stezkami. Nové chatky, které nově stojí přímo u hotelu Vega jsou tak super tipem na ubytování uprostřed nádherné přírody. K dispozici je bazén, hotelové wellness i celý pečlivě připravený venkovní areál hotelu. 


Stáhněte si brožuru: 25 výletů Kam na kolo na Zlínsku a Luhačovicku (PDF) 


V hotelu Vega se už mnoho let snaží posouvat svůj ubytovací koncept neustále dopředu. Rekontruovaný hotel s novými pokoji doplňuje  zbrusu nové wellness s vnitřním i venkovním bazénem, kolem areál pro odpočinek i sport. Na bývalém hřišti pod hotelem teď vyrostly příjemné chatičky, ve kterých se může ubytovat 4 členná rodina nebo parta přátel. A je to ubytování velmi stylové. 

V chatách pojmenovaných po 12 souhvzědích najdete obývák s pořádnou pohovkou a s televizí, jídelní kout i kuchyňku, ve které si můžete uvařit, když se vám nebude chtít do hotelu. V horním patře chatiček jsou pak dvě ložnice po dvou lůžkách vybavené 4K televizí a balkónem. Uvidíte, že se vám odtud ani nebude chtít. 

Velkou výhodou tu je blízkost hotelu Vega. Nakrmí vás tu, můžete si posedět v příjemných venkovních zákoutích nebo se schovat do wellness, kdyby třeba náhodou pršelo. K dispozici je bazén s nekonečnou hranou a úžasným výhledem, můžete si půjčit kola, zahrát minigolf, tenis nebo beach volejbal. 

V areálu je v hlavní sezóně otevřeno také občerstvení s prostornou terasou, která nabízí jedinečný výhled do údolí. Nabídka je skutečně široká a můžete zde ochutnat například exkluzivní máslovou bagetu s trhaným masem nebo třeba špecle s bryndzovou omáčkou a opečenou slaninkou. Bát se nemusíte ani ve dnech, kdy zrovna nevládne letní počasí. Terasa je totiž zasklená posuvnými panely a vyhřívaná infrazářiči.

 Velkou výhodou tu je také blízkost hotelu Vega. Pokud si nevyberete z nabídky občerstvení v areálu apartmánových chat, nakrmí vás také tady. V areálu hotelu si můžete posedět v příjemných venkovních zákoutích nebo se schovat do wellness, kdyby třeba náhodou pršelo. Venku na Vás čeká bazén s nekonečnou hranou a úžasným výhledem nebo si můžete půjčit kola, zahrát minigolf, tenis nebo beach volejbal.

Až se ráno vzbudíte s výhledem na kopce v okolí Luhačovic nebo si večer dáte skleničku na balkoně při západu slunce, zjistíte, že tady čas plyne přece jen trochu jinak a že všechen stres a spěch zůstal někde daleko. 

Kam vyrazit přímo od hotelu Vega? 

 

  • Apartmánové chatky Vega: super ubytování v přírodě
    Pozlovice 99
    76326 Pozlovice
  • +420 601 571 301
  • recepce@hotelvega.cz

V okolí také najdete