Wellness v Jamai Cafe U Přehrady Luhačovice

Saunování v sudu, venkovní vířivka, ze které koukáte na hvězdy, starořímské tepidárium nebo třeba pořádné prohřátí ve finské sauně. Jestli hledáte místo, kde si fakt krásně odpočinout, stavte se do wellness centra, které v roce 2023 otevřeli v našem oblíbeném Penzion Jamai Cafe U Přehrady v Luhačovicích. Penzion s výbornou kavárnou a ještě výbornějším wellness leží hned na břehu Luhačovické přehrady, takže je kolem spousta míst na procházky, projížďky na bruslích, výlety do okolních lesů nebo večerní projížďku na šlapadle nebo paddleboardu. 

Abychom si v tom udělali hned ze startu pořádek, dáváme vědět, že o Jamai Cafe se u nás na blogu už hodně psalo. Začali s Pražírnou kávy v Uherském Brodě, přidali kavárny ve Zlíně, v Luhačovicích, v Brodě i v Uherském Hradišti, otevřeli pár penzionů a teď přidali ještě wellness. Široký záběr, říkáte si? Všechno se ale točí kolem kávy, dobrého jídla a příjemného žití. 

Penzion Jamai Cafe U Přehrady najdete přímo na pěší zóně, která krouží kolem Luhačovické přehrady. Můžete se tu ubytovat nebo se sem jen stavit na kafe a dort, případně si skočit do sauny a wellness. To je totiž otevřené i lidem, kteří tu nejsou ubytovaní. 

V tomhle příjemném venkovním areálu se budete cítit jako v pohádkovém světě. Mají tu tradiční finské sauny, a to jak vnitřní tak venkovní. Ty venkovní jsou schované ve stylových sudech, ze kterých je krásný panoramatický výhled na krajinu kolem přehrady. Voní to tu cedrovým dřevem, je tu krásně teploučko a chladit se můžete venku, což je pro mnohé z nás, poctivých saunářů, to nejlepší. Venku je také krásná odpočinková terasa a venkovní vířivka, do které se můžete ponořit a koukat na stromy kolem nebo na hvězdy nad hlavou. 

Součástí wellness je také prohřívané tepidarium s lehátky. Můžete se tu objednat na masáž, dát si skleničku prosecca, šálek kávy z jejich vlastní pražírny nebo domácí limonádu, a jenom tak odpočívat, kochat se a užívat si nicnedělání. 

Wellness je otevřeno ve středu, pátek a sobotu od 15 do 19 hodin, objednejte se předem telefonicky nebo na webu Penzion Jamai Café U Přehrady. Udělejte si na sebe čas a dopřejte tělu pořádný odpočinek. Kde jinde než v Luhačovicích. 

Kam ještě vyrazit? 

 

  • Wellness v Jamai Cafe U Přehrady Luhačovice
    Pozlovice ev. č. 64
    76326 Pozlovice
  • +420 724 462 734
  • fibichrova@jamai.cafe
  • st: 15:00 – 19:00 pá: 15:00 – 19:00 so: 15:00 – 19:00

Štítky

V okolí také najdete