Wellness v Jamai Cafe U Přehrady Luhačovice

Saunování v sudu, venkovní vířivka, ze které koukáte na hvězdy, starořímské tepidárium nebo třeba pořádné prohřátí těla ve finské sauně. Jestli hledáte místo, kde si krásně odpočinout, stavte se do wellness centra, které v roce 2023 otevřeli v našem oblíbeném Penzion Jamai Cafe U Přehrady v Luhačovicích. Penzion s výbornou kavárnou a výborným wellness leží hned u břehu Luhačovické přehrady, takže je kolem spousta příležitostí k procházkám, projížďkám na bruslích, výletům do okolních lesů nebo k večerní projížďce na šlapadle nebo paddleboardu přímo na vodní hladině. 

Jamai Cafe je u nás na blogu už hodně populární. Začali s Pražírnou kávy v Uherském Brodě, přidali kavárny ve Zlíně, v Luhačovicích, v Brodě i v Uherském Hradišti, otevřeli pár penzionů a teď přidali ještě wellness. Široký záběr, říkáte si? Všechno se ale točí kolem kávy, dobrého jídla a příjemného žití. 

Penzion Jamai Cafe U Přehrady najdete přímo na pěší zóně, která se vine kolem Luhačovické přehrady. Můžete se tu ubytovat nebo se sem jen tak stavit na kafe a dort, případně si skočit do sauny a wellness. To je totiž otevřené i lidem, kteří tu nejsou ubytovaní. 

V tomhle příjemném venkovním areálu se budete cítit jako v pohádkovém světě. Mají tu tradiční finské sauny, a to jak vnitřní, tak venkovní. Ty venkovní jsou schované ve stylových sudech, ze kterých je krásný panoramatický výhled na krajinu kolem přehrady. Voní to tu cedrovým dřevem, je tu krásně teploučko a chladit se můžete venku, což je pro mnohé z nás, poctivých saunářů, to nejlepší. Venku je také krásná odpočinková terasa a venkovní vířivka, do které se můžete ponořit a koukat na stromy kolem nebo na hvězdy nad hlavou. 

Součástí wellness je také prohřívané tepidarium s lehátky. Můžete se tu objednat na masáž, dát si skleničku prosecca, šálek kávy z jejich vlastní pražírny nebo domácí limonádu, a jenom tak odpočívat, kochat se a užívat si nicnedělání. 

Wellness je otevřeno ve středu, pátek a sobotu od 15 do 19 hodin, objednejte se předem telefonicky nebo na webu Penzion Jamai Café U Přehrady. Udělejte si na sebe čas a dopřejte tělu pořádný odpočinek. 

Kam se ještě vydat? 

 

  • Wellness v Jamai Cafe U Přehrady Luhačovice
    Pozlovice ev. č. 64
    76326 Pozlovice
  • +420 724 462 734
  • fibichrova@jamai.cafe
  • st: 15:00 – 19:00 pá: 15:00 – 19:00 so: 15:00 – 19:00

Štítky

V okolí také najdete