I Charleston Luhačovice

I Charleston Luhačovice: to je název nového tanečního videoklipu z Luhačovic, ve kterém se odehrává příběh v lázeňském prostředí za doprovodu energické hudby a tance Charleston. Jedná se o představení města prostřednictvím celosvětového projektu „I Charleston the world“, ve kterém velká metropolitní města představují turisticky zajímavá místa a památky. A nyní můžete prostřednictvím videoklipu nasát také lázeňskou atmosféru Luhačovic. Tak dívejte! 

O tom, že Lázně Luhačovice jsou nejkrásnější moravské lázně jsme vám již povídali. Tentokrát se genius loci tohoto místa rozhodla představit taneční skupina The Crazy Flappers. Ta je také tvůrcem samotného videoklipu, který představuje ikonická místa a architekturu Luhačovic, kterou musíte vidět. Skupina se již 10 let věnuje interpretaci tanců dvacátých let 20. století, převážně však Charlestonu. Za podpory domovského spolku Calma, města Luhačovice, společnosti Lázně Luhačovice a místních podnikatelů vznikl videoklip, který prostřednictvím tance a swingové hudby zve návštěvníky na turisty vyhledávaná místa. 

Tanečníci v Bílé čtvrti, kde se nachází prvorepublikové vily: Radun, Viola nebo Eva

V představení Luhačovic nechybí místa jakou jsou Lázeňském náměstí, hotel Alexandria nebo Augustiniánský dům. Video dává šanci nahlédnout do interiéru Jurkovičova domu, který je běžně dostupný pouze lázeňským pacientům. V neposlední řadě video představuje také Vilu Alpská růže, budovu Inhalatoria, Boutique hotel Radun, Lázeňské divadlo či jízdu historickým hasičským vozem. 

Genius loci Luhačovic: to je fenomenální architektura, příjemná atmosféra a léčivé prameny 

Jestli vás nový videoklip naladil, a rádi byste si udělali výlet do Luhačovic, tak pro vás máme hned několik tipů v článku Luhačovice: nejkrásnější tipy na výlety a aktivity v lázních a okolí. Pro své objevování Luhačovic se můžete inspirovat také na webu města Luhačovice.

naše dALŠÍ TIPY Z LUHAČOVICka

 

  • I Charleston Luhačovice

V okolí také najdete