Hotel a restaurace Baltaci Atrium

Kam ve Zlíně na dobrý steak, na večeři ve dvou, na skleničku? Stavte se do restaurace Baltaci ve Zlíně na Lešetíně. Jezdí se sem ubytovat lidé z celé republiky, na jídlo sem ale chodí i Zlíňáci. 

Lešetín je zlínská čtvrť jen kousek od centra Zlína, která si žije svým vlastním životem. V únoru tady probíhá Lešetínský fašank s maskami a pravou venkovskou atmosférou, je tu proslulá restaurace Kovárna, je tu Chelsea, kam se chodí na pivo a je tu taky hotel Baltaci Atrium se svou restaurací

Baltaci byste našli ve Zlíně nejen na Lešetíně, ale také jako rodinný hotel Baltaci U Náhonu Zlín a jako hotel Baltaci Starý zámek v Napajedlích. Ve všech třech hotelích můžete vsadit na to, že tu najdete luxusně vybavené pokoje, včetně prezidentských nebo svatebních apartmá. Ve zlínském Baltaci Atrium je navíc velkorysý prostor pro firemní večírky, konference, oslavy, výročí nebo svatby. 

Ať už jste v Baltaci ubytovaní nebo ne, určitě stojí za to zastavit se v místní restauraci. Elegantní interiér vás večer dokáže svést na nějakou tu skleničku skvělého moravského červeného, na hezký steak, rybu, řízeček nebo italské těstoviny. Na oběd tu dostanete na výběr z menu, občas se tu pořádají degustační večery, tematické večeře, no a taky vánoční večírky, ze kterých se odchází až dlouho po půlnoci. 

Hotel Baltaci Atrium patří k nejlepšímu ubytování, na jaké můžete ve Zlíně narazit. Přestože jde spíš o kongresový hotel, není problém se tu ubytovat ani s rodinou nebo přáteli a vyrazit třeba do Zoo Zlín, se kterou hotel spolupracuje. 

 

  • Hotel a restaurace Baltaci Atrium
    Lešetín II 651
    76001 Zlín
  • 605 000 200

V okolí také najdete