HURÁ VEN!: s dětmi v Luhačovicích

Tato sezona bude barevná jako Jurkovičovy stavby, neposedná jako bublinky v naší minerální vodě a usměvavá jako luhačovické děti. HURÁ VEN! Letní hra plná dobrodružství pro děti a rodiče v Luhačovicích.

  • Doba trvání: 1 hodina až celé odpoledne
  • Náročnost: Snadná, vhodná pro rodiny i s malými dětmi
  • Délka trasy: Libovolná dle schopností

 

Jak na to? Jednoduše. Nejlepší je začít na Infocentru v Luhačovicích. Tam si vyzvednete hrací mapku, kam budou děti sbírat razítka, a také odkaz na webovou aplikaci "Hurá ven!", kde najdou všechna stanoviště, včetně těch, která se do mapky nevešla.  Podle mapy pak vyrazíte na jednotlivá zastavení, sbíráte razítka, objevujete, hrajete si a dobře se u toho bavíte. Hurá ven! LuhačoviceHurá ven! vymyslela děvčata z IC Luhačovice, protože chtěla tak trochu „vyhnat děti ven“. A povedlo se jim to. 18 zastavení, na kterých sbíráte razítka, hopsáte na skákacích hradech, skládáte origami, hrajete si, poznáváte zajímavá místa a zároveň hledáte tajenku. A u toho se zapotí i dospělí. Cílem hry je sesbírat razítka písmenek na různých stanovištích rozmístěných po celých Luhačovicích a okolí. Každé stanoviště skrývá část tajenky, kterou je třeba vyluštit. 
Po úspěšném získání alespoň 9 razítek a doplnění písmenek do hrací karty se vrátíte zpět do infocentra, kde dostanete odměnu za své snažení.

Hurá ven! Luhačovice trasaMůžete se těšit na poukázky na zážitky a wellness, kšiltovky a oblečení, volné vstupenky, lázeňské oplatky, 100% mošty a mnoho dalších překvapení. „Neváhejte a připojte se k nám na letní hře "Hurá ven" v Luhačovicích. Čeká vás spousta zábavy, dobrodružství a skvělé ceny,“ dodala na závěr Terezie Bartoníčková z Městského turistického a informačního centra Luhačovice.

Kde jíst

V Luhačovicích vřele doporučujeme novou kavárnu v Luhačovicích - Divadelní kavárna má i dětský koutek. Na zmrzlinu a svačinu se zase můžete stavit do Dětského ráje Hotelu Pohoda. A kam na oběd nebo na večeři? Hotel s restaurací Ambra má hned vedle terasy i dětské hřiště. 

Šťastné cesty a nezapomínejte s námi sdílet své fotky na FB i Instagramu s hashtagem #zlinskoLuhacovicko

-------------------------------------------------------------------------------------------

Za redakční tým Zlínska a Luhačovicka

Lei La

 Foto: Milan Mikšík

  • HURÁ VEN!: s dětmi v Luhačovicích

V okolí také najdete