Procházka s tajenkou: Slavičín

Procházky s tajenkou tvoří Veronika Kuklová, které moc děkujeme za možnost publikovat je na našem webu. Podrobnosti najdete na FB Procházka s tajenkou.  Objevovat můžete nejen Zlínsko a Luhačovicko, ale také ostatní regiony po celém Česku. 

Procházka ve Slavičíně.indd

Tyto procházky vymýšlí a tvoří maminka tří holčiček, Veronika Kuklová, společně se svými kamarády. Jana Drozdíková procházky graficky upravuje, Zuzana Štětkářová maluje a Zdeněk Meitner opravujte texty. Výsledkem této týmové práce jsou zajímavé a atraktivní tipy na procházky a výlety po krásách našeho regionu a my jsme moc rádi, že vám je můžeme také představit.  Tato aktivita má ještě jeden rozměr. A tím je pomoc těm, kteří to potřebují. U každé procházky najdete organizaci, spolek či nadaci, která se buď váže k danému místu anebo je to organizace, kterou autorka tajenek (nebo někdo z její rodiny či známých) podporuje. Pokud se vám procházka bude líbit, můžete jakoukoli částkou danou organizaci podpořit. Vše je uvedeno v detailu procházky na jejím konci. Přispěvek je samozřejmě dobrovolný. Předem děkujeme!
Všechny procházky i mimo náš region najdete na FB stránce Procházka s tajenkou.  


Připravila

Veronika Kuklová

,,Odjakživa mě bavilo cestování, toulání, poznávání nových míst. Milovala to moje babička, vedli mě k tomu mí rodiče a i já svoje dcery ráda a často někam "tahám". A zdá se, že i ony budou rády v této rodinné tradici pokračovat. Konkrétní místa ale tvoří především lidé a při objevování Zlínska a Luhačovicka mě fascinuje, jak zde lidé byli a jsou zajímaví a kreativní... Krásná zdejší krajina je jistě pro všechny velmi inspirující." 

Fotky: Veronika Kuklová

  • Procházka s tajenkou: Slavičín

V okolí také najdete