Lázeňské hotely Miramare Luhačovice

Lázeňských hotelů Miramare byste si možná na první pohled nevšimli, kdybyste nevěděli, kde je hledat. Přitom je to komplex tří budov s vlastními léčebnými prameny a více než 80 lázeňskými procedurami. A stojí tu už čtvrt století. 

Do hotelů Miramare se jezdí především za léčením. Však jsou tu na to také pořádně vybavení. V Luhačovicích vyvěrá 16 léčebných pramenů, 7 z nich se využívá k pitné kúře a 9 pro balneoprovozy. V Miramare mají prameny rovnou dva - Jaroslava a sv. Josefa. Jaroslava je z lázeňských pramenů nejmladší a koupat se v něm můžete jen v hotelech Miramare. Pramen sv. Josef je zase nejen ke koupelím, ale i k pitným kúrám, doplňují je vody z pramenů Vincentka nebo Ottovka. Kdo by to byl řekl, že se dá minerálkou léčit vysoký krevní tlak nebo cukrovka? 


V roce 2023 získalo Royal Spa prestižní ocenění ESPA 2023 na největší evropském lázeňském a balneologickém kongresu za program Spánkový balanc v hotelu Nivamare, který pomocí biodynamického světla a dalších procedur dává do pořádku spánkovou hygienu, a za pobyt pro léčbu postcovidového syndromu. Gratulujeme a doporučujeme některý z pobytů vyzkoušet. Interiéry hotelů Miramare jsou propojené, Zlínsko a Luhačovicko

Interiéry hotelů Miramare jsou propojené a dá se mezi nimi chodit klidně v županu. 

Hotely Miramare tu na svahu Malé Kamenné rostly postupně. V roce 1995 tu vyrostl první hotel Miramare, postupně se k němu přidal hotel Miramare II. a vila Helena, depandance Vila Rita a Nasta. To už je docela pěkný rezort, viďte? Mezi většinou z nich můžete přejít dokonce v županu, díky šikovnému propojení budov. 

 Hotely Miramare Luhačovice Zlínsko a Luhačovicko

Kavárna / bar s výhledem na Luhačovice.

V hotelech Miramare se léčí hlavně dýchací, trávicí, pohybové, metabolické nebo oběhové ústrojí, onkologičtí pacienti nebo nově také pacienti po Covid 19. Využívají tu k tomu nejen léčebných pramenů, ale také vodoléčbu, rehabilitace, masáže, inhalace nebo speciální procedury, jakými lymfatická drenáž nebo interference. O pacienty a hosty tu pečují lékaři, kteří odborné terapie přidělují. 

 Hotely Miramare Luhačovice Zlínsko a Luhačovicko

Jurkovičova Vila Valaška je čerstvě po rekonstrukci a můžete se tu ubytovat. Přečtěte si o ní článek: Vila Valaška Luhačovice. 

Hotely Miramare patří do skupiny Royal Spa. Jejich hotely a lázně byste našli také ve Velkých Losinách, Mariánských lázních nebo Ostrožské Nové Vsi. Tady v Luhačovicích k nim patří ještě vila Antoaneta, Pernštýn a jurkovičova Vila Valaška, které leží v Pražské čtvrti. Na všech je vidět, že jsou v plném provozu a že se tu o hosty pečlivě a pilně starají. 

 Hotely Miramare Luhačovice Zlínsko a Luhačovicko

Pramen Ottovka s elegantním altánem je jen pár kroků od hotelů Miramare. Foto: Royal Spa

Lázeňské hotely Miramare najdete na krásném místě, jen pár kroků od pramene Ottovka v centru lázní. Kromě léčebných pobytů sem můžete přijet i na hotelový nebo wellness pobyt, takže jestli si potřebujete odpočinout a zregenerovat, vyrazte právě sem. 

  • Lázeňské hotely Miramare Luhačovice
    Pod Kamennou 1009
    76326 Luhačovice
  • +420 577 659 111
  • recepce@miramare-luhacovice.cz

V okolí také najdete