Wellness hotelu Vega Luhačovice

Nedávno jsme si tu psali o hotelu Vega, který leží na loukách nad Luhačovickou přehradou. Dneska tu ale máme naši vzpomínku na jejich super wellness. Musíme říct, že se teď nemůžeme rozhodnout, jestli je lepší v létě nebo v zimě. 

Aby bylo jasno, že volba není vůbec jednoduchá, musíme říct, že v létě tu mají infinity pool, jaké jste možná viděli na Instagramu světových destinací. Bazén s neviditelnou hranou, ze kterého je ale perfektně vidět na celé údolí Pozlovic a Luhačovické přehrady. 


Náš tip: Ubytujte se v nových chatkách přímo u hotelu Vega. Vejdou se tam 4 osoby, mají dvě ložnice a spodní patro s obývákem a kuchyňkou. A vypadají skvěle. 


 Hotel Vega Zlínsko a Luhačovicko

Infinity pool u hotelu Vega nad Luhačovickou přehradou

A pak je tu vnitřní wellness, a tam se těšíme hlavně v zimě. Mají tady finskou a infrasaunu, mají tady whirlpool s výhledem na bazén, mají tady odpočívárnu s výhledem ven, mají tu masérny a perličkové vany. A pak tady mají taky zážitkovou sprchu, která umí udělat třeba letní bouřku s hromy a blesky. A ta nás doslova nadchla. 

Hotel Vega Zlínsko a Luhačovicko

Vymazlené wellness s vířivkami, perličkovými koupelemi, saunami, bazénem a dalším zážitky. 

Jak už jsme říkali, hotel Vega v Luhačovicích prošel velkou proměnou, která mu rozhodně prospěla. Je to ideální místo pro romantiku i pro rodiny, skvěle se hodí pro ty, kdo se nechtějí jenom tak povalovat a lenošit, ale naopak chtějí zažít bajky, procházky, wellness, koupání a trochu radosti ze života. Navíc to tady na Veze mají tak, že pohodlí a dobrá nálada hostů je na prvním místě a je to myslím vidět v každém detailu, který vám má zpříjemnit pobyt. 

Hotel Vega Zlínsko a Luhačovicko

Jen tak dál, Vego, byl super zážitek zastavit se u vás. 

Hotel Vega Zlínsko a Luhačovicko

  • Wellness hotelu Vega Luhačovice
    Pozlovice č. 99
    76326 Pozlovice
  • +420 577 131 216
  • recepce@hotelvega.cz

V okolí také najdete