Vila Jiřinka Luhačovice

Zvenčí vcelku nenápadná Vila Jiřinka stojí jen kousek od centra Luhačovic. Poloha nad hrázděnými vilami Haná a Světlana, které každý návštěvník městečka mine procházkou po Masarykově třídě, jí zaručuje nádherný výhled. Najdete tu nejenom pěkné ubytování, ale také solnou jeskyni nebo wellness se saunou a vířivkou. 

Cestou po Zatloukalově ulici v Luhačovicích, byste Vilu Jiřinku skoro minuli. Možná vás proto překvapí členitý prostor, který vás čeká uvnitř. Hned zkraje, u recepce, tu stojí solná jeskyně s příjemným osvětlením a relaxační hudbou. Pobyt v jeskyni naplněné solí z Mrtvého moře, pomáhá s dýchacími obtížemi, s kožními problémy nebo revmatologickými poruchami. Mimo to ale umí také nádherně uklidnit pocuchané nervy. 

 Vila Jiřinka Luhačovice Solná jeskyně

Aby toho nebylo málo, ve zdejším wellness najdete také privátní saunu a vířivku, která tu je připravena jen pro vás. Mají tu také solárium a masérnu, kde vám zkušené masérky nabídnou hned několik druhů masáží. 

 Vila Jiřinka privátní wellness

Vystoupáte-li po schodišti nahoru k pokojům, otevře se vám výhled na celou protější stráň zvedající se k vrchu Obora, která je posetá domečky, vilkami i lázeňskými penziony. Pokojíčky mají k dispozici také kuchyň, kde si můžete udělat kávu nebo se pustit do vaření večeře, pokud se vám zrovna nechce do města na jídlo. 

 Vila Jiřinka Luhačovice

Jiřinka je od roku 2011 po kompletní rekonstrukci a jezdí se sem hlavně za odpočinkem. Máte to jen pár kroků do centra města, do lázní, k pramenům nebo třeba na kafe do naší oblíbené Jizby Luhačovice, která je jen pár kroků od hlavních dveří vily.

  • Vila Jiřinka Luhačovice
    Zatloukalova 291
    76326 Luhačovice
  • +420 720 754 454
  • info@vilajirinka.cz

V okolí také najdete