Pivní lázně Ogar Pozlovice: Ogaři, na zdraví!

Minule jsme si tu povídali o krásných bednářských výrobcích pana Fryzelky z Vlachovic. Abyste věděli, že si nevymýšlíme, půjdeme se dneska podívat na jeho práce přímo v akci. Nebude to exkurze, bude to relax. Vítejte v nových pivních lázních v Ogaru v Pozlovicích.

Ogar byl vždycky tak trochu jiné místo. Daleko od lázeňského centra, na kopečku, valašský šenk mezi lázeňskými domy. A tak je asi jasné, že ani nové wellness nebude žádná klasika. V Ogaru nedávno otevřeli lázně pivní, kterých je na Moravě poskrovnu.

Zlínsko a Luhačovicko

Naložit se tu můžete do nových dřevěných van, které vyráběl pan Fryzelka z Vlachovic. Do koupelí se přidávají ingredience, ze kterých se pivo vyrábí, takže jsou bohaté na vitamín B. Pro pivovarské kvasnice si ogaři jezdí do Pivovaru Malenovice. Pravidelně se tu prý potkávají s několika kosmetičkami, které je používají k regeneraci pleti.

Zlínsko a Luhačovicko

„Ladíme teď ještě pivo, které by se mělo v našich lázních točit. Bude vyrobeno speciálně pro nás, takže si ho nikde jinde nedáte,“ říká Radek Bulíček z Ogaru. Pivní koupele výrazně zklidňují tělo i mysl, sklenice studeného piva s pěnou vám navíc udělá radost. K tomu můžete přidat saunu a masáž a odejít odtud jako znovuzrození.

Zlínsko a Luhačovicko

Hodí se to třeba po protančené noci po některém z místních legendárních koncertů. Ty jsou ostatně ogarovskou vizitkou už dlouhé roky. Dřív tu dokonce jezdil koňský povoz, který vozil hosty z Luhačovic na Ogar a po kultuře zase zpět. Občas tu dokonce ve dvě ráno budili kuchaře, aby hostům na cestu nasmažili topinky.

Zlínsko a Luhačovicko

Tyhle časy už jsou sice pryč, ale přesto je Ogar stále místem, kam si můžete zajít na skvělé valašské jídlo, na dobrou hudbu a teď už i do pivních lázní. Na zdraví.

 
  • Pivní lázně Ogar Pozlovice: Ogaři, na zdraví!
    Hlavní 47
    76326 Pozlovice
  • 775 980 012

V okolí také najdete