Za zážitky Vizovických vrchů Průvodce

Vizovické vrchy jsou nevelkou hornatinou ve Zlínském kraji, na samém východě Moravy. Určitě je znáte, vždyť je to přece sídlo Valašského království, zpívá o nich Fleret, dělá se tu ta nejlepší slivovica. A zároveň je to nádherné místo pro procházky, výlety a toulání. Teď ho budete mít jednodušší s novým průvodcem Za zážitky Vizovických vrchů. 

Za zážitky Vizovických vrchů


Průvodce Za zážitky do Vizovických vrchů si můžete stáhnout tady


Praktickou brožurku do kapsy vydala Místní akční skupina Vizovicko a Slušovicko spolu s námi, destinační společností Zlínsko a Luhačovicko. Najdete v ní tipy na výlety po Vizovických vrších, ale taky místa, která rozhodně stojí za návštěvu. 

Vartovna Zlínsko a LuhačovickoRozhledna Vartovna, Vizovické vrchy

Mezi nimi je třeba zámek Vizovice, Distillery Land Rudolfa Jelínka, kde se dozvíte všechno o tom, jak to s touhle slavnou firmou bylo (a je), můžete zajít do čokoládovny, najíst se do Valašského šenku nebo se jít podívat do úžasného muzea mizející africké kultury s exotickým názvem Tijwara. 

Janův hradJanův hrad, Vizovické vrchy

Nového průvodce po kopcích i dolinách Vizovických vrchů najdete v informačním centru na náměstí ve Vizovicích a na frekventovaných turistických místech. 

  • Za zážitky Vizovických vrchů Průvodce

V okolí také najdete