Kavárny

Místa, kde to voní. A kde je buď klid a líná nedělní pohoda, nebo naopak cvrkot pracovního rána. Tohle milujeme.

Našli jsme pro vás hned několik špičkových kaváren ve Zlíně a okolí a další budou postupně přibývat. Alespoň v to doufáme. Ukázalo se totiž, že kavárny tady na Zlínsku a Luhačovicku umíme.

Kavárna naKafe Zlín

Byznys kavárna v 23. budově zlínského továrního areálu s výbornou kávou, toasty a domácími dezerty.

Bistro Prostor Slavičín: velké brunche na malém městě 

Vyhlášené brunche, výběrová káva, denně čerstvé dezerty pečené přímo v kavárně. Tohle je jedna z nejlepších kaváren na Zlínsku a Luhačovicku. Bistro Prostor - Slavičín.

Pěšky zlínskými Baťovými závody: vyrážíme do ocelového města

Pokud tě nudí klasické památky. Absolutní must pro fandy industriálu. Areál Svit, železo, cihly, sklo, design, upcycling. Top.

Park Café Zlín

Kavárna a bistro italského střihu, kam se s radostí vydáte na snídani, na skleničku, na odpolední kávu a dort. Bývá tu docela živo, ale jejich zahrádku v prosluněném ránu určitě vyzkoušejte.

20+ MÍST KAM NA KAFE NA Zlínsku a Luhačovicku

20+ nejkrásnějších kaváren a pražíren, kam můžete vyrazit na kávu ve Zlíně, Luhačovicích, Otrokovicích, Valašských Klobukách nebo Uherském Brodě.

Kavárna Jamai Cafe Uherský Brod Nad Lávkou

Opravit historický dům u vstupu do centra a udělat tam kavárnu a bistro se skvěle povedlo Jamai Café Uherský Brod. Pojďte na kafe.

Jamai Cafe Baťův mrakodrap Zlín

Kafe na střeše Baťova mrakodrapu a ještě s výhledem na celé město? Máme! Jamai Cafe Baťův mrakodrap, to je káva z vlastní pražírny, dorty, limonády a úžasný výhled k tomu.

Pikola: espresso bar ve Zlíně

Útulný prostor, kde si můžete s kávovými profesionály pokecat nejen o kávě.

Bistrotéka Valachy: Zlín

Takhle totiž chutná Zlín. V Obchodním domě voní Bistrotéka Valachy. Je plná místních delikates. Buď (chvilku) gourmet.

Kafö Zlín

Originální bistro, výjimečná kavárna. Malinká místnost, kde spolu hospodaří bratr se sestrou, vaří skvělou kávu a připravují úžasné dobroty. Rozhodně stojí za návštěvu.

Městská kavárna Otrokovice

Kam na kafe v Otrokovicích? Městská kavárna Otrokovice sídlí přímo na náměstí v Otrokovické Besedě a můžete si tu dát dobrou kávu, něco malého na zub, dorty nebo dezerty. A mají tu i dětský koutek.

Café Supréme Malenovice: klidné místo na kafíčko

Nová kavárna Café Supréme v Malenovicích je klidné místo na kafíčko. A mají i venkovní hřiště pro děti.

Jedním tahem: nová zlínsky nezlínská kavárna

Tak tohle je panečku prostor. Všude květiny. Všude. Kaktusy, monstery, draceny, tlustice a do toho skvělá káva, nějaké ty drinky a super místo pro práci, rande nebo večerní skleničku.

Kafec Zlínský

Skvělá káva, výborné domácí wafle a snídaně, k tomu příjemný interiér a obsluha, která se neustále usmívá. To je Kafec Zlínský.

Divadelní kavárna Luhačovice: Legenda je znovu na scéně

U kasy se vyjímají čokolády bean-to-bar, zákusky se chladí ve vitrínkách spolu s opravdu širokou nabídkou pralinek no a do skleničky dostanete aperol spritz, hugo nebo třeba dobrou plzeň.

Kavárna U Přehrady Jamai Café Luhačovice

Skvělá kavárna přímo na břehu Luhačovické přehrady v Pozlovicích. Stavte se na kafe, sendvič, polévku nebo limonádu a užijte si výhled na přehradu.

Lázeňská káva: Luhačovice

Skvělé místo. Prastará pekárna a v ní pražírna kávy. Místo, kde se praží s láskou. Zastavte se!

Kavárna Jizba Luhačovice

Najdete nás v rodné chaloupce keramičky Alexandry Kaňovské, hned vedle hotelu Alexandria. Příjemné posezení venku i uvnitř u čaje, sklenky vína nebo čerstvé kávy v samém srdci Luhačovic.

Salon De Thé Luhačovice: jednoduše WOW

Ano, wow. Tohle se hrozně povedlo. Jednak nádherný design crepérie na nové kolonádě, jednak jednoduchý koncept plný krásných detailů. Tleskáme, Salon de the.

Myslivna Luhačovice: Na aperol i domácí dorty

Na dobrou kávu, na nějaký dobrý drink nebo na skvělé dorty Heleny Větříškové. Paní majitelka si totiž dezerty a dorty peče sama každý den.