Luhačovicko

Luhačovice, elegantní lázně s elegantními hotely a ještě elegantnějšími restauracemi. Tady můžeme s klidným svědomím mluvit o fine dining. Kromě toho tady je pár opravdu výjimečných kaváren, kam chodíme jednak na kávu a jednak na naprosto dokonalé dorty a zákusky. 

Objednejte si stůl v některé z hotelových restaurací (a nezapomeňte to spojit také s wellness), dejte si výborné francouzské crépes na kolonádě a nezapomeňte ani na teplé lázeňské oplatky do ruky. 

Kam do minipivovarů na Zlínsku a Luhačovicku

Vybrali jsme pro vás 7 minipivovarů v okolí Zlína, Luhačovic, Valašských Klobouk a Vizovic. Kam vyrazit za řemeslným pivem nebo do minipivovaru na Zlínsku a Luhačovicku se dozvíte právě tady.

Wellness & spa hotel Augustinianský dům ****S

Načerpejte energii v jiné světě. Ten nabízí luxusní hotel na okraji Luhačovic.

20+ MÍST KAM NA KAFE NA Zlínsku a Luhačovicku

20+ nejkrásnějších kaváren a pražíren, kam můžete vyrazit na kávu ve Zlíně, Luhačovicích, Otrokovicích, Valašských Klobukách nebo Uherském Brodě.

Kavárna U Přehrady Jamai Café Luhačovice

Skvělá kavárna přímo na břehu Luhačovické přehrady v Pozlovicích. Stavte se na kafe, sendvič, polévku nebo limonádu a užijte si výhled na přehradu.

Salon De Thé Luhačovice: jednoduše WOW

Ano, wow. Tohle se hrozně povedlo. Jednak nádherný design crepérie na nové kolonádě, jednak jednoduchý koncept plný krásných detailů. Tleskáme, Salon de the.

Sezónní Bistro Na Kopci: dokonalost, kde byste ji nečekali

Jste někde kolem Bojkovic? Stavte se v Sezónním bistru Na Kopci. Mají tu dokonalé sendviče, nádherný výhled na zámek a kopce, a taky úplnou pohodu.

Divadelní kavárna Luhačovice: Legenda je znovu na scéně

U kasy se vyjímají čokolády bean-to-bar, zákusky se chladí ve vitrínkách spolu s opravdu širokou nabídkou pralinek no a do skleničky dostanete aperol spritz, hugo nebo třeba dobrou plzeň.

Myslivna Luhačovice: Na aperol i domácí dorty

Na dobrou kávu, na nějaký dobrý drink nebo na skvělé dorty Heleny Větříškové. Paní majitelka si totiž dezerty a dorty peče sama každý den.

Lázeňská káva: Luhačovice

Skvělé místo. Prastará pekárna a v ní pražírna kávy. Místo, kde se praží s láskou. Zastavte se!

Kavárna Jizba Luhačovice

Najdete nás v rodné chaloupce keramičky Alexandry Kaňovské, hned vedle hotelu Alexandria. Příjemné posezení venku i uvnitř u čaje, sklenky vína nebo čerstvé kávy v samém srdci Luhačovic.